Samsung es6100 a es6800

Gollum

New member
z tego co wiem, to tylko modele 7000 i 8000 mają procesor dwurdzeniowy.
co do microdimming to raczej marketing niz rewolucja. ciezko jest powiedziec obiektywnie, czy ewentualna roznica w jakosci obrazu pomiedzy np. es6100 a es8000 wynika z microdimmingu czy takze innych parametrów. poszukaj innych różnic, pomysl czy bylbys szczesliwszy majac model z "wyzszej polki".

ja mam ten sam dylemat zastanawiajac sie miedzy plazmą e550 a e6500
 

mistrzb

Member
Procesor 2 rdzeniowy na pewno przyspiesza dzialanie aplikacji w tv, czytaj bajery internetowe. Jesli ktos z nich korzysta to na pewno sie przyda, bo szybkosc dzialania aplikacji w serii D6xxx jest slaba i trzeba miec troche cierpliwosci do tego. Na obraz w es6800, 2 rdzenie nie wplywaja (wg moich obserwacji), ale chcialbym sie mylic ;)
Czyli podsumowujac, pod wzgledem obrazu seria es6800 na pewno bedzie lepsza niz es6100, ale w porownaniu do es6710 juz niekoniecznie. Na szczescie es6800 jest w podobnej cenie do es6710 i tu problem rozwiazuje sie sam, bierzemy wyzszy numer :)

Tu lineup 2012 samsunga
http://www.cedyaconcept.eu/img/accueil/samsung.pdf
 

krzys.pe

New member
A jak jest z hz w serii es6100 a dokladnie 32es6100. Wszedzie widuje philipsy pfl5007 z matrycami samsunga i mnie to zniecheca A model samsunga 32es6100 chyba jednak lepszy o ile herce.

Ile samsung 32es6100 ma naprawde hz. Uzytkowany bedzie pol na pol tv i gry na ps3. Zalezy mi na tym zeby oczy nie odczuwaly bolu po wielogodzinnej grze czy kilki godzinkach filmow

Macie moze jakis sprawdzony i korzystny cenowo sklep?
 
Do góry