Samsung - dziekuje, do widzenia..

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tablet kosztował jakieś 1000zl.
Tablet ma 2-3 lata, a nie 12-13, zresztą bez znaczenia.
Myślę, że warto zdjęć kolorowe okulary i spojrzeć prawdzie w oczy.
To już +/- 14-ste urządzenie Samunga z którym wystąpił u mnie problem.

Na pocieszenie dodam, że mam jeszcze inne tablety Samunga (tyle, że z ekranami Amoled), też świecą 24/7 i po za wypaleniami, (na razie) działają pięknie.
Piszę jak jest (u mnie), bez względu na markę, a jako, że mam sporo innego sprzętu (różnych marek), to ewidentnie Samsung niechlubnie się wybija.

Odklejający... wróć, ODPADAJĄCY ekran, to dla mnie nowość.
Zaraz premiera Folda 6 i zaczynam mocno się zastanawiać czy pakować 6-8k znowu w Samsunga. Obecny Fold za 6-7k był już parę razy w serwisie.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
To już +/- 14-ste urządzenie Samunga z którym wystąpił u mnie problem.
Wygląda na to ,że po prostu Wam nie po drodze.
Chyba nie ma chemii między Wami. ;)
Ja narzekać na Samsunga raczej nie mogę. Kilka telefonów używanych po średnio 3 lata - brak problemów .Mikrofalówka- 4 lata bez awarii. Lodówka tak samo. Telewizor -w październiku będzie 3 lata i oby tak dalej nie sprawiał problemów.
W dzisiejszych czasach ,jeśli sprzęt wytrzymuje bez problemów przez okres gwarancji to już jest sukces. Wszystko co powyżej to miły bonus.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Proszę, jednak plaster w nocy nie wytrzymał ; )
Trzeba dołożyć więcej taśmy...

Tak, sprzęty się kupuje dziś z założeniem, że 2 lata mają wytrzymać.
Reszta to bonus. Piszę o tym od lat.
Też mi działa kilkuletnia lodówka, jakieś telefony, smartwatch, soundbar, czy tv - ten akurat pięknie działa mimo wielu lat.
To nie jest tak, że wszystko się psuje, ale procentowo tych awarii jest u mnie ponad stan. Piszę na bazie kilkunastu sprzętów z praktyki, nie jednego, czy dwóch.


1000022798.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak chcesz ,mogę Ci załatwić niemal nieograniczoną ilość. I bynajmniej nie jednorazówek, ale takich rozpinanych.

Widzę, że jednak masz doświadczenie.
Wiem, wiem, słyszałem, ponoć, to ten lepszy zestaw naprawczy Samsunga. Tam właśnie dają te rozpinane, wielokrotnego użytku.
Ponoć dodają tam jeszcze "super glue" do odstających ekranów ; )
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Widzę, że jednak masz doświadczenie.
No jak nie ,jak tak.Pewnie ,że mam.Doświadczenie ważna rzecz. (y)
Wiem, wiem, słyszałem, ponoć, to ten lepszy zestaw naprawczy Samsunga
A ja się dziwię ,że Tobie jako klientowi premium i przy takiej liczbie posiadanego sprzętu ,Samsung nie zaoferował w ramach utrzymania klienta takiego zestawu.:grin:Ale jakby co to wal jak w dym .Podzielę się swoimi.;)
Ponoć dodają tam jeszcze "super glue" do odstających ekranów ; )
Ja wybrałem opcję z butaprenem.Bo to można i skleić ekran ,albo nawąchać się.Minus taki ,że w zestawie brak woreczków do kleju.:ROFLMAO:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie obraziłbym się na darmowy telefon w ramach rekompensaty ; )
Tak czy inaczej, wątek jest rozwojowy : D
 
Do góry