Samsung DSB-H 370G

alex2006

New member
Witam.Na Allegro pojawiło się dużo tych dekoderów w cenie nawet poniżej 200 zł.Czy jest to opłacalny zkup?Podobno nie trzeba podpisywać umowy tylko wpłaca się opłatę za wybrany pakiet i tyle.W Polsacie chcą 299 zł przy pakiecie Familijnym i umowa na 29 miesięcy,a tu powiedzmy 200 zł i bez umowy.Czy tak to jest naprawde?Może ktoś już tak kupił i moż e się podzielić informacjami na ten temat.
 

szwajcar9

New member
Zakupiłem ten dekoder i na razie ogladam programy FTA, na razie go nie rejestruję bo nie wiem czy z rejestracją nie wiążą się jakieś opłaty. Czekam również na opinie innych, którzy przeszli już przez to i mają np. pakiet mini
 

alex2006

New member
Właśnie!Może niech się ktoś wypowie bo oferta jest ciekawa.Można już kupić za 139 zł!!!!!Tylko co potem(czy są jakieś opłaty rejstracyjne)?Ile kosztuje pakiet Familijny bo ceny pewnie wyższe niż przy umowie.Z tego co pisza na aukcji to nie można pakietu Mini tylko familijny.Czekamy na wypowiedzi na ten temat;)
 

krysw

New member
Na pewno przez darmowy miesiąc nie ma kanałów HD. Czy po jego upływie czy też w trakcie można podpisać umowę na czas nieokreślony (po okresie podstawowym - ponieważ dekoder jest moją własnością) z CP i płacić chyba 37,90zł za pakiet familijny + ewentualnie 6zł za każdy kanał HD?
 

alex2006

New member
Byłem dziś w punkcie sprzedaż CP i oni nie polecają(pan nie umiał mi za wiele powiedzieć bo najlepiej kupić u nich bo jest pewność,że wszystko zadziała ble,bleble).Pewnie nie wiedział,a może nie chciał mi nic powiedzieć bo właśnie klijenci płacili u niego 299zł za ten sam dekoder!!!!!!!Jednym słowem mnie spławił.
 

szwajcar9

New member
A mówił coś o aktywacji? Czy jest w ramach tej ceny czy trzeba za nią płacić ekstra? Niech sie odezwie ktoś kto aktywował dekoder poprzez infolinie polsatu!:confused:
 

alex2006

New member
Napisałem do gościa który kupił ten dekoder miesiąc temu i oto odpowiedź:

witam

no wlasnie niedokonca to jest ok, poniewaz sprzedawca niepoinformowal przy sprzedazy ze dekoder dziala tylko z nowa karta

a ja mialem stara oplacona potrzebowalem tylko dekodera, wiec kase za nadplacony abonament stracilem

po wlaczeniu dekodera , on niedzialal , musialem dzwonic do polsatu aby uaktywnili karte.

po drugie po darmowym miesiacu trzeba podpisac z polsatem umowe, ktorej sprzedawca mi niedostarczyl do kompletu

a w okolicznym sklepie tez niechcieli mi podpisac samej umowy bez kupna sprzetu .

wiec dzwonilem do polsatu, tam niebyli zadowoleni ze kupilem sprzet pomijajac polsat

ale powiedzieli ze wysla mi umowe ( jakos do dzis jej nieotrzymalem a minelo juz dwa tyg) przynajmniej podali nr konta na ktory mam oplacac abonament wiec chyba niewylacza sygnalu.

troszke zamieszania bylo, dodatkowo teraz musze wypowiedziec im umowe ktora mialem wczesniej , wiec dla polsatu teraz jestem nowym klientem bez przywilejow

a na koniec sie okazalo ze przy wymianie sprzetu w polsacie poniusl bym mniejsze koszty,poniewaz bylem tam abonentem od 6 lat

tak wiec prosze przemyslec zakup
 

pixelangel

New member
Jestem ciekaw czy można podpisać umowę na pakiet mini , mając zakupiony dekoder polsatu (prepaid) z allegro . Albo czy po upływie darmowego miesiąca , dekoder jest wstanie odbierać wszystkie kanały FTA (czy nie ma czasami blokady).
 

szwajcar9

New member
Ja jeszcze nie aktywowałem dekodera a wszystkie programy FTA odbieram, nie bardzo wiem jak mogą mi sygnał zablokować nie znając numeru dekodera. Nie mogę korzystać tylko z załączonej karty na miesiąc bo jak zrozumiałem ona działa tylko wtedy gdy sie aktywuje dekoder i podaje polsatowi wszystkie swoje dane. Jestem ciekaw czy ktoś tak jak ja kupił dekoder na allegro i potem go aktywował na infolinii polsatu?
 

alex2006

New member
Tak podobno wszystko działa!Pytałem gości na innym forum i polecają ten tuner z allegro.Aktywacja jest bezpłatna.
Właśnie zamówiłem 130+10 zł wysyłka.Jak przyślą to napiszę co i jak poszło.
 

kr16

New member
I jak wygląda sprawa z tym tunerem? Jak wyglądają opłaty bez umowy jest jakieś specjalne konto na które wpłaca się pieniądze?
 

alex2006

New member
Witam.Właśnie podłączyłem dekoder-działa,darmowe programy działają,ale pojawił się problem z rejstracją-dzwonie i cały czas informacja,że czas oczekiwania jest dłuższy niż 5 min.Nie zniechęca to mnie-po około 10 min w słuchawce miły głos więc mówię pani,że chcę zarejstrować dekoder.Pani na to,że nie rejstrują dekoderów,ale kazała mi zaczekać.Czekam.Po jakich 3 min. pani mówi,że mam wysłać do nich pismo i podaje mi adres.
Nie wiem może połączyło mnie nie tam gdzie trzeba?Próbóję drugi raz,ale nadal informacja-"Czas oczekiwania na konsultanta jest większy niż 5 min"

Nie wiem może spróbuję jutro.Ale narazie lipa!
 

alex2006

New member
Tak wszystko działa!Jest tylko MTV HD TEST ale pewnie zniknie jak już wszystko uruchomią.Rejstracja bez problemu tylko długo się czeka na konsultanta.Po miesiącu albo opłacasz prepaid albo abonament.Ja wybiorę prepaid Pakiet Familijny za 42,80zł-W prepaid jest drożej i podobno nie można dopłacaś za programy HD.
Jak dopłacisz za HD to nie dolicza tego np. do familijnego tyko zostana wolne środki na koncie.
Ceny Pakietow w Systemie Pripeid
Cennik pakietów
Pakiet Cena
Pakiet Bajeczka 5,20 zł
Pakiet Cinemax 15,00 zł
Pakiet Familijny 42,80 zł
Pakiet Film 15,80 zł
Pakiet Muzyka 4,90 zł
Pakiet Playboy 12,99 zł
Pakiet Relax Mix 39,80 zł
Pakiet Relax Mix Film 54,80 zł
Pakiet Sport 13,90 zł

Ceny sie sumują.
 
Do góry