samsung d8000 problem z "ładownie"

MantuS83

New member
Witam

Jestem nową osobą na tym forum. Proszę o pomoc w odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Jestem posiadaczem zresztą szczęśliwym Samsunga Ue46D8000. Telewizor podłączony jest do internetu na pomocą wifi z moją siecią domową. Oprogramowanie jest najnowsze ściągnięte ze strony samsunga czyli T-GAP8DEUC-1023.1.
Kiedy chcę oglądać jakikolwiek film w 3D puszczony z laptopa na telewizorze bardzo często w narożniku pojawia się :ładownie: przez co nie można oglądnąć filmu płynnie. Laptop jest w miarę nowy a łącze dość duże (24 mb). Co jest przyczyną i jak to zmienić?
 

MantuS83

New member
Na komputerze za pośrednictwem programu Allshare udostępnione mam filmy. Gdy chcę oglądnąć jakiś film z laptopa na telewizorze przełącza się obraz na telewizor wszystko ok, jednak po chwili w prawym górnym narożniku telewizora wyświetla się napis "ładownie". W tym momencie film pauzuje po chwili znowu idzie i za chwilkę znowu "ładownie" i tak w kółko. Dzieje się tak zarówno z filmami 3D jak i zwykłymi. Laptopa mam dość mocnego i łącze 24 mega. Telewizor ma aktualną wersję oprogramowania.
 

witusb24

New member
to masz problem z netem lub routerem...przedtem miałem podłaczone przez wi fi d8000 i filmy do 8gb smigały az miło...teraz mam podłaczone tv i kompa kablami z 1 routera i nie ma problemu nawet z 40 gb....wystaw sobie kabel hdmi z tv i podłacz laptopa i tak ogladaj
 
Do góry