Samsung d6750 efekt 3d

talarsg1

New member
Samsung d6750 efekt 3d problem

Siema kupiłem ostatnio w/w telewizor wszystko hula jak miło ale za cholere nie ma efektu wystawania obrazu z tv głebia niby tam jakas jest ale nic nie wystaje nawet na milimetr a widziłem na innych tv tech dema i było naprawde fajnie.Moze mi jakis posiadacz tego modelu napisac ze ma normalnie i ''uchyla sie przed kulami''? hehe
 
Ostatnia edycja:

talarsg1

New member
nie ja nie mam takich problemów jak w tym temacie u mnie wszystko ładnie działa obraz jest krystaliczny( prawie bo nie mamy tego full 3d w hd :p ) teraz sciagnołem sobie IMAX.Galapagos.1999.3D.Half-SBS.1080p.Bluray.x264
i powiem ze wyglądało juz lepiej troche ale prawie nic nie wystawało z ekranu bardziej widac ten efekt w głąb a w sklepie widziłem taka reklamówke z Weżem i dosłowie wystawało przed ekran tak samo z jakims koncertem widownia na samym końcu wystawała przed ekran i to sporo sciagnołem tez jakies tech dema ale szału nie ma i na koniec w tamtym temacie kolo pisze ze głebie ma na 6 tyle ze w filmach sbs nie da sie ustawic głębi ta opcja jest tylko dla 2d>3d.
Możesz mi jeszcze polecic jakies demko czy koncercik czy cos takiego ale ze ci to wychodzi z ekranu
 

klimu

New member
Ściągnij sobie film IMAX Under the sea w SBS. Film ma około 40 minut i szczerze powiedziawszy to pierwszy film, który zrobił na mnie wrażenie pod względem efektu 3d w domu
 
Do góry