samsung czy sony?

ozzi25

New member
Witam wszystkich forumowiczów! chcę zakupić telewizor lcd 32 cale. Po wstępnym rozeznaniu i analizie w internecie znalazłem dwa modele które mnie zainteresowały!czy ktoś z was mógłby mi za argumentować który i pod jakim względem przewyższa troszkę drugiego ponieważ według danych producentów są one zbliżone do siebie parametrami:są to Samsung LE32C650 oraz Sony KDL-32EX500.
 

ozzi25

New member
Pokój jest niewielki ok 15m2 i jest nasłoneczniony tv będzie oglądany z odległości ok.4m.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow - to zdecydowanie za mały telewizor.
A jaka klasa max cenowa?
 

ozzi25

New member
Właśnie nie chce większego bo on będzie stał akurat na szafce między ścianą a meblem mam max 82cm wolnej przestrzeni więc większego mi nie trzeba więc w gre wchodzi tylko 32 cale!!!
 

ozzi25

New member
Jeżeli chodzi o cenę to max 2000zł myślę że nie ma sensu wydawać więcej za taka wielkość.
 

kazikw1

New member
Na samsungu odtworzysz niemal wszystko, obraz tak samo dobry (moim zdaniem lepszy) a i cena przystępniejsza...
 

ozzi25

New member
Z tego co wyszukałem na internecie wybór chyba stawiam na sony ponieważ:monitor jest półmatowy co w moim nasłonecznionym pokoju ma raczej znaczenie w odbijaniu się słońca poza tym telewizor będzie podłączony do dekodera cyfrowego na którym leci cyfra więc skanowanie obrazu sd jest też lepsze z tego co piszą forumowicze oraz sami użytkownicy co więcej w połączeniu z moją konsola ps3 będę mógł sterować np. konsole z pilota nie używając pada w przypadku oglądania filmów oraz dodatkowo nagłośnienie które również jest lepsze bardziej przestrzenne niż w samsungu.
 

ozzi25

New member
ok telewizor już zakupiłem teraz tylko muszę znaleźć co to znaczy kalibracja telewizora bo gościu za zrobienie tego chciał ode mnie 65zł
 
Do góry