Samsung czy Panasonic

tdx

New member
Bez reklam
mylisz się zależało mi na 100hz a gdziekolwiek była informacja o tym tv to było że niby tyle ma i nie 100 cmr tylko właśnie 100hz i to jest wprowadzanie w błąd szczególnie mam tu na uwadze sklepy. Dla siebie mam zamiar kupić sony hx720 a dla przykładu rzetelności podam model sony ex720 niby jest MF200hz ale jest wyraźnie zaznaczone że to model 100hz .

rzetelniej było by nie bawić się w niby 200hz nie uważasz?

Każdy producent tak robi - jestem w stanie Ci pokazać że do kwiel;u parametrów definiujących możesz się przyczepić bo kreatywny marketing działa (czas reakcji, kontrast, itp)
 

szadyman

New member
wszystko się zgadza dlatego mało mnie interesuje bełkot marketingowy odnośnie funkcji takich czy owakich chciałem jedynie leda 32 i 100hz i niestety dałem się oszukać.
 

tdx

New member
Bez reklam
wszystko się zgadza dlatego mało mnie interesuje bełkot marketingowy odnośnie funkcji takich czy owakich chciałem jedynie leda 32 i 100hz i niestety dałem się oszukać.

Polecam wymienić na Samsung 32D6000/6100/6500 Panasonic 32E30, Sony 32EX720, LG 32LW4500. Tylko może się okazać że cena jest wyższa.
 

szadyman

New member
Teraz to musztarda po obiedzie, wprawdzie matula zadowolona bo ogląda tylko seriale i publicystykę a do tego to jest dobry tv nie mogę narzekać i do ps3 też.
Dla siebie zaś to coś porządnego chciałbym sharp830 albo sony hx720.
 

szadyman

New member
tak 40 .Sony mniejszych nie robi ,zdaje się mają teraz promocję u siebie do końca roku 20rat po 189 plus 5 lat gwarancji i jakaś tam kamera skypa dlatego nie ma go jeszcze w innych sklepach.Nie wiem czekać czy brać w sony center?
 

szadyman

New member
ciekaw jestem w jakiej cenie pojawi się np. w saturnie MM czy euro. Tam są nawet po 40rat, tylko że pewnie trzeba będzie wykupić gwarancję 5 lat.
Orientujesz się może, czy różni się gwarancja od producenta sony od gwarancji jaką daje sklep ?
 
Do góry