Samsung Curved czy 4k

John_Lenon

New member
Sprzedawca w sklepie również zachwalał tego lg 55LF652V, ale po jakichś 10 min stwierdził, że ma on Direct LED, a nie Edgle LED jak 55LF631V, który jest droższy, bez 3d, ale za to lepszy.. Sam na początku nie widziałem, żadnych różnic w podświetlaniu, ale jak on zaczął mi opowiadać o różnicach w nasyceniu kolorów, to zaczynałem w to wierzyć, albo po prostu uległem perswazji i sobie zacząłem "wkręcać", że może faktycznie ma rację...
Ten 55LF652V, zbiera wiele pochlebne opinii, we wszystkich recenzjach, jednak spotkałem się z tematem na tym forum, dotyczącym podświetlania i cloudingu.. Sam już nie wiem czy przejmować się tymi opiniami, czy nie zawracać sobie na razie tym głowy..

Facet w sklepie próbował wcisnąć ci gorszy model za większe pieniądze, logiczne z jego punktu widzenia bo chciał zarobić. Clouding występuje w każdym TV LCD, to już taka technologia, w jednym jest to bardziej widoczne w innym mniej, wszystko jest zależne od wyprodukowanego egzemplarza, najlepiej przy kupnie poprosić o rozpakowanie i przetestowanie konkretnego egzemplarza którego ma się zamian zabrać do domu. Lepsze podświetlenie ma 652V, poza tym lepszą matrycę 100hz.
 
Do góry