Samsung C650 vs Panasonic E30E?

tdx

New member
Bez reklam
D5500 to 50Hz LED z CMR 100Hz C650 miał motion Plus 100Hz ale był LCD

Dlatego jak chcesz coś lepszego wybierz 37D6000/D6100/D6500 oczywiście polecam ten ostatni
 

boney

New member
W internecie spotkałem się z taką opinią:

- obraz wydaje się bardzo dobry, ale jest tak przetworzony, że niektórych programów i filmów nie da się oglądać
- doskonała czerń - chyba jedyny mocny plys
- stare filmy z lat 70. np. - postacie wyglądają, jak wycięte z tektury, wrażenie oglądania teatru telewizji (efekt studia telewizyjnego)
- źle rozplanowany pilot, trudno obsługiwać menu
- fatalne głośniki, które bez względu na poziom głośności charczą i brzęczą!
- źle działa funkcja automatycznego ustawiania proporcji obrazu
- nie współpracuje dobrze przez złącze euro z vhs (dość nowym, bo z 2006 r.)
- gniazda z tyłu tak fatalnie umiejscowione, że nie można wcisnąć nawet kabla antenowego (są za blisko ścianki)
- bardzo ciasno wchodzi złącze komponentowe
- tylko 1 eurozłącze
- po 2 dniach wywaliło 6 martwych pikseli


Jesteś w stanie jakoś się ze swoim doświadczeniem ustosunkować do tego?
 

tdx

New member
Bez reklam
W internecie spotkałem się z taką opinią:



Jesteś w stanie jakoś się ze swoim doświadczeniem ustosunkować do tego?

Naprawdę jeśli chcesz :)

- obraz wydaje się bardzo dobry, ale jest tak przetworzony, że niektórych programów i filmów nie da się oglądać < -- czyli jest dobry tylko zły :) wszystkie wspomagacze można skonfigurować tak by odpowiadały oglądającemu
- doskonała czerń - chyba jedyny mocny plys <- to prawda
- stare filmy z lat 70. np. - postacie wyglądają, jak wycięte z tektury, wrażenie oglądania teatru telewizji (efekt studia telewizyjnego) <- kwestia konfiguracji jak wyżej
- źle rozplanowany pilot, trudno obsługiwać menu <-- pilot jak każdy inny
- fatalne głośniki, które bez względu na poziom głośności charczą i brzęczą!
<--- nie nazwał bym ich fatalnymi do wiadomości się nadają do filmów potrzebujesz kina domowego
- źle działa funkcja automatycznego ustawiania proporcji obrazu - najlepiej ustawić na sztywno 16:9 i mieć spokój :)
- nie współpracuje dobrze przez złącze euro z vhs (dość nowym, bo z 2006 r.)
<-- z magnetofonem szpulowym także -> na poważnie kto podłącza dziś coś po euro
- gniazda z tyłu tak fatalnie umiejscowione, że nie można wcisnąć nawet kabla antenowego (są za blisko ścianki) <-- chyba jak się ma dłonie jak The Incredible Hulk :)
- bardzo ciasno wchodzi złącze komponentowe wchodzi normalnie nikt tego nie używa
- tylko 1 eurozłącze faktycznie straszne
- po 2 dniach wywaliło 6 martwych pikseli :) widocznie Hulk promieniuje od 2 samsung wymienia matryce chyba że komuś chodziło o subpixele ale i wtedy od 6 więc i tak i tak nowa matryca

Na poważnie to jedynie głośniki dla kogoś kto miał wcześniej głośniki z kineskopa mogą faktycznie być rozczarowaniem
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
To aktualny procek samsunga montowany w modelach 3D który odpowiada za generowanie obrazu 3D (czyli SBS TaB oraz konwersje)

Ogólnie skup się na 2D nie sadze byś chciał wszystko oglądać w okularach... Cała seria 6 samsunga zachowuje się jak pasywne LG ale tak jak Ci napisałem wyżej polecam Ci C6500 ze względu na jakość obrazu w stosunku do ceny
 

boney

New member
Zgadza się. W zasadzie jestem przekonany :)

Tylko jeszcze jedno pytanie, tak na przyszłość..Z tego co czytałem , okularów nie ma w zestawie, jak będę chciał dokupić to jakie żeby filmy 3D spokojnie oglądać?
 

tdx

New member
Bez reklam
oryginalne Samsunga oczywiście... A na poważnie w okulary to bym się na Twoim miejscu nie pchał.
Kupujesz ten TV bo chcesz mieć dobry i płynny obraz. Za mały jest ten ekran do 3D
 
Do góry