Samsung BD-P3600??

Sn@ke

New member
Witam !

Zamówiłem na allegro Samsunga BD-P3600, przyszła wreszcie paczuszka, ale w środku niestety był inny model niz kupiłem (P1600). Mam teraz możliwość wymiany, ale nie wiem juz czy upierać sie przy P3600, czy wybrać coś z modeli BD-D5500,BD-E5500,BD-D5300. Jeśli nic z tego nie polecicie to mogę zażądać zwrotu pieniędzy, i kupić coś innego u innego sprzedawcy.
Z innych firm co byście polecili z Bluraya? Ważne żeby odtwarzał wszystkie znane pliki Divx, pliki mkv, formaty audio AC3, DD5.1, DTS. Napisy z filmów w formacie txt bez problemów, jesli będzie możliwośc regulacji czcionki to też będzie przydatne. Internet, i te inne pierdoły nie wymagane. Przedział cenowy do 300zł.
 

tranzystor82

New member
Brac juz z tych nowszych BDP-1600 I 3600 to w zasadzie to samo lecz juz niektorych rzeczy na tym nie odtworzysz nie mowiac juz o wklejonych napisach w mkv ktorych te modele nie widza :p

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
 

Sn@ke

New member
Wymieniłem na BD-5300 i jestem zadowolony. Czyta wszystkie możliwe formaty video, audio. Podpiąłem też zewnetrzny dysk twardy o pojemności 1,5 TB i o dziwo czyta z niego wszystko bez żadnych problemów. Także, jeśli ktoś szuka bluraya w tym przedziale cenowym to ten jest jak najbardziej warty polecenia.
 
Do góry