Samsung AV-R720R

rufsiany

New member
Witam,
mam TV Samsunga i BR Samsunga (UE46B7000, BD-P3600) i chcialem kupic ampli tez Samsunga (AV-R720R), zeby korzystac z dobrodziejstw funkcjonalnosci Anynet+ (Samsungowa wersja HDMI-CEC). No i nigdzie go nie moge znalezc. Na stronie Samsunga jest, ale zaden sklep (rowniez internetowy) go nie ma. Nie jestem audiofilem i zalety sterowania jednym pilotem zdecydowanie sa dla mnie najwazniejsze, bo roznicy w brzmieniu pomiedzy ampli Samsunga czy np. Onkyo i tak nie zauwaze.
Obecnie blu-ray jest podlaczony bezposrednio do tv i np. wkladajac plytke do adtwarzacza, tv wlacza sie automatycznie i przestawia na sygnal z niego. Genialne, obsluga uproszczona do granic mozliwosci.
Boje sie, ze wstawiajac ampli innej firmy (np. Onkyo SR577) pomiedzy BR a TV strace taka funkcjonalnosc i np. zeby obejrzec film z plytki, bede musial wszystko wlaczac oddzielnymi pilotami i jeszcze recznie przestawiac tv na na sygnal z ampli.
Dobrze rozumuje? Czy jednak jeden pilot wystarczy a jesli tak to jaki?
- Od Tv? Od BR? od ampli? Czy czeka mnie jeszcze kupno jakiegos uniwersalnego za kilkaset zl?

pozdr
rufsiany
 

robaczniki

New member
Lepiej kup coś markowego.
Z moich doświadczeń z PS50a765 i Onkyo 607 większych problemów nie ma. Trzeba ustawić kotrolę po HDMI i można sterować głośnością z TV. Przy włączaniu PS3 TV automatycznie zmienia źródło.
 
Do góry