Samsung A200 a C+SportHD

zbikac

New member
Oglądam n-kę i C+ na Samsungu DVB-A200C c modułem Reality Cam.Czy w takim układzie możliwy jest odbiór C+SportHD(nie mam obrazu i fonii"AC3 oryg"SportHD)
 

sponn

New member
zbikac napisał:
Oglądam n-kę i C+ na Samsungu DVB-A200C c modułem Reality Cam.Czy w takim układzie możliwy jest odbiór C+SportHD(nie mam obrazu i fonii"AC3 oryg"SportHD)

Hmm... To znaczy ze karta N-ki chodzi w innym dekoderze ? Bo przeciez pisano i mowiono ze karta N-ki bedzie chodzic tylko z N-boxem i to nie z kazdym a tylko z tym z ktorym jest sparowana.
 

zbikac

New member
Samsung A200 a C+Sport HD

Przepraszam ,trochę niejasno się wyraziłe.Oczywiście, n-ka ma swojego boxa,a Samsung odbiera C+
 

arsenal

Moderator
VIP
zbikac napisał:
Oglądam n-kę i C+ na Samsungu DVB-A200C c modułem Reality Cam.Czy w takim układzie możliwy jest odbiór C+SportHD(nie mam obrazu i fonii"AC3 oryg"SportHD)
Nie ma takiej możliwości. Tylko tuner z obsługą HD podoła Canal+HD.
 

zbikac

New member
Samsung A200 a C+(dodatkowo zjawisko poranormalne?

arsenal napisał:
Nie ma takiej możliwości. Tylko tuner z obsługą HD podoła Canal+HD.
A teoretycznie może z modułem Astona daykowanym dla C+HD?
Przy okazji zdarzyło się coś czego zrozumienie przekracza moją wiedzę techniczną.W trakcie oglądania C+ telewizor przełączył wejścia i zaczął odbierać MGM HD(n-box był wyłączony,wskazywał godzinę i stnb).Z góry uprzedzam pytania:to był dzień, a ja byłem kompletnie trzeżwy.
 
Do góry