Samsung 50mu6102 - brak płynności YouTube

adriancoffee

New member
Cześć,

Zakupiłem parę dni temu Samsunga 50mu6107. Trafiłem na egzemplarz z bardzo równomiernie podświetloną matrycą, na całym czarnym tle w ciemnosci jest po prostu czarno (prawie ;))

Z tego powodu chciałbym uniknąć zwrotu i wymiany na inny.

Zaobserwowałem problem z YouTubem. O ile w grach czy filmach z pendriva wszystko działa płynnie, o tyle wszystko co puszczę z YouTube czy to z tizena czy z konsoli po prostu jest mało płynne. Co kilka sekund film działa tak jakby klatki dość mocno spadały. Oglada się przez to bardzo niekomfortowo. Da się coś z tym zrobić? Dodam, że mam najnowsza aktualizacje.
 

adawro

New member
Skoro z konsoli też źle idzie to chyba wina jest poza telewizorem.
Podłącz internet kablem do konsoli lub telewizora.
 

adam80

Member
Spróbuj jeszcze przez przeglądarkę telewizora, możesz tam próbować rożne rozdzielczości na tym samym materiale, jak na niższych będzie dobrze - to winny będzie przesył internetu.
 
Ostatnia edycja:

adriancoffee

New member
idzie tak samo źle z konsoli i tak samo źle z tizena. Jak podłączam konsolę do innego telewizora czy monitora to żadnej problem nie występuję. Ewidentnie wyklucza to winę konsoli. jeśli chodzi o internet: 100mb/s, w speedtestach wychodzi około 94-97. Tak jak pisałem, z tej samej konsoli, w tym samym miejscu na monitorze nie ma żadnych problemów, a filmy nawet w 4K dobrze chodzą, o full hd nie wspominając. Tutaj jakość nie ma znaczenia, bo czy filmik ma 720p czy full hd ładuje siębardzo szybko i nie przerywa, tylko działa mało płynnie jakby strasznie klatki spadały.

w aplikacji na PS4 mam opcje zmiany rozdzielczosci - na najniższych to samo co na najwyższych.

Może jakieś opcje motion plus czy inne w ustawieniach eksperckich?
 

adriancoffee

New member
Jest ktoś w stanie pomóc? To dość pilna sprawa, okres zwrotu niedługo się kończy, a serwis Samsunga narazie średnio pomaga.
 
Do góry