samsung 48 cali zakrzywiony czy 50 cali płaski?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zakrzywienie to jedynie moda i to zdecydowanie nie każdemu się spodoba w domu. Dobrze że się połapałeś. Ja wybrałbym Toshibę 55L7453, Panasonica 55AS640, Philipsa 55PFS7109.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam sorry ale z tego co wiem to Samsung UE50HU6900 i
Samsung UE55HU6900 jest płaski i przy dobrym źródle jest ok. Na pewno moim zdaniem jest lepszy od Toshiby 55L7453 i Philipsa 55 PFS7109.Konkurentem dla tego Samsunga jest Panasonic TX-55AX630E oraz Sony KD-55X8505B
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozumiem że z autopsji.
Ale na dziś modele 4K gorzej skalują obraz SD.
A jak wejdzie 4K za 5 lat ( o ile wejdzie) to telewizor będzie już "złomem" technologicznym właśnie do 4K.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tak z autopsji, Ty jeszcze w tym czasie bawiłeś się w piaskownicy...
Wejdzie nie martw się to nie jest 3D...To jest forum HD a nie SD ?
 

collider

New member
Bez reklam
Tak naprawde panowie to jeden i drugi macie racje. Pierwszy bo faktycznie telewizory 4 K nie sa mistrzami skalowania z niskich rozdzielczosci. Natomiast drugi, bo nie oszukujmy sie, nastepuje zmierzch SD i nie powinnismy tym sobie glowy zaprzatac :).
 
Ostatnia edycja:

drhouse1973

New member
od dwóch dni mam w domu 50 calowego Samsunga 4K UHD. uważam, że TV sprawuje się całkiem nieźle. w dużej mierze zależy to od kanału. jakość niektórych jest kiepska (np. Polsat2) ale kanały full hd śmigają naprawdę super i efekt smużenia jest mało zauważalny. ogólnie jestem zadowolony. za tę kasę (3,1tys. zł) nie ma się co spodziewać nie wiadomo czego i stosunek jakości do ceny naprawdę mnie zadowala...
 

collider

New member
Bez reklam
od dwóch dni mam w domu 50 calowego Samsunga 4K UHD. uważam, że TV sprawuje się całkiem nieźle. w dużej mierze zależy to od kanału. jakość niektórych jest kiepska (np. Polsat2) ale kanały full hd śmigają naprawdę super i efekt smużenia jest mało zauważalny. ogólnie jestem zadowolony. za tę kasę (3,1tys. zł) nie ma się co spodziewać nie wiadomo czego i stosunek jakości do ceny naprawdę mnie zadowala...

Ciesza mnie takie glosy ludzi, ktorzy nie spedzaja godzin z aparatura przyklejona do ekranu ;), a oceniaja sprzet z pozycji uzytkownika.
 
Do góry