Samsung 46D8000 vs Panasonic 42VT30-topowa plazma kontra topowe lcd

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung 46D8000 vs Panasonic 42VT30-topowa plazma kontra topowe lcd.

46D8000 vs Panasonic 42VT30 - Runda I
Kolejna runda dotyczy porównania topowych modeli telewizorów Panasonica i Samsung.
Czy da się porównać ?
Z pewnością tak.
Jest wiele narzędzi gdzie łatwo zobaczyć który model jest lepszy w danej partii programowej.

Do porównania stanęły Samsung 46B8000 i Panasonic 42VT30
001_P1270887.JPG

Rewelacyjny design Samsunga rzuca się w oczy i nie pozostaje obojętny nawet tylko dla przechodzących obok ludzi.

006_P1270892.JPG

Dobra powłoka antyrefleksowa .

023_P1270909.JPG

Najnowszy model plazmy Panasonic 42VT30, również ze znakomitą powłoką antyrefleksową.
Lepszą powłokę posiada Panasonic.

TX-P42VT30E.jpg

Panasonic również zmienił zupełnie design i nie tylko .

014_P1270900.JPG

Ale obsługę pilota wyżej oceniamy w Samsungu.

001_P1270910.JPG


całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/tv/670...powa-plazma-kontra-topowe-lcd.html#post646477
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz się tylko domyślać .
Test jest prosty i otwarty
Można jeszcze napisać co porównać
 

hope_1

Member
hmm mam w domu jednego Samsunga i jestem zadowolony z tej marki, ale patrząc na poglądowe zdjęcia i test bardziej mi przypada do gustu Panasonic.
 

_inFamous

New member
Miałem okazję przetestować model Samsunga D8000 46" i muszę napisać jedno - generuje on najlepszy obraz ze wszystkich płaskich ekranów w przedziale cenowym do 10 tyś. Starsze modele pokroju c8000 mogą się przy nim schować. O designie nawet nie wspominam bo to już wyższa szkoła jazdy, Panasonic nieprędko dojdzie do takiej stylistyki.
 

andrju75

New member
Testu jeszcze nie widziałem.Ale z tego co tutaj przeczytałem to Samsunga D8000 46" wypada bardzo dobrze.Chyba jest, to jak do tej pory najlepsze dziecko tej firmy(zastosowana technologia i jakość obrazu).Ciekawi mnie o ile gorzej wypada ten model w starciu z Philipsem 46PFL9705.Seria ta jest podobno jedną z najlepszych ze wszystkich płaskich ekranów.W testach wręcz zmiótł osławionego-najwyższy model Panasa serię VT
 

andrju75

New member
Testu jeszcze nie widziałem.Ale z tego co tutaj przeczytałem to Samsunga D8000 46" wypada bardzo dobrze.Chyba jest, to jak do tej pory najlepsze dziecko tej firmy(zastosowana technologia i jakość obrazu).Ciekawi mnie o ile gorzej wypada ten model w starciu z Philipsem 46PFL9705.Seria ta jest podobno jedną z najlepszych ze wszystkich płaskich ekranów.W testach wręcz zmiótł osławionego-najwyższy model Panasa serię VT(model 2010r).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale mówisz o starych modelach
Sprawdź ostatnie porównanie w strefie niebieskich nowych modeli
 

don111

Banned
tak, ten "test" już wszyscy znamy :cool:
chodziło mi o jakieś normalne testy/recenzje gdzie wymieniają czym konkretnie ten Philips bije na głowę plazmę vt20, istnieją takie ?
 

paris73

New member
witam wszystkich chciałem dodać do tych dwóch tv jeszcze jednego konkurenta a właściwie dwóch LG47LEX8 I LG47LW9500 myślę że może coś LG zrobiło coś konkurencyjnego
 
Do góry