Samsung 42Q91 - Dostepność, a w zasadzie jej brak

ssr

New member
Samsung 42Q91

Witam, wczoraj kupiłem za 3.749 czekałem miesiąc - Centrum promocji Bytom (sklep internetowy). W Częstochowie w Media Markt są i kosztują 5499 - szok! Ale mam takie pytanko: mam synał na złącza 1, 2 (Dekoder TVSat, DVD) oraz gn. ant. niestety nie działa PIP - wyświetla sią informacja, że jest niedostępny? Uszkodzenie czy bład w konfiguracji? Może ktoś pomoże... Pozdr.
 

goresh

New member
w Bytomiu jest jeszcze jeden egzemplarz "wolny"

ja mam już zarezerwowany, podobnie kilka innych, nie wiem jak ale w piątek obiecali że będą w poniedziałek mieć i mieli (spóźniłem się), w poniedziałek mi obiecali że będą dzisiaj i mają :) a u innych brak :)

cena 3749, wysyłka ok 100zł, tak więc jak ktoś ma ochotę to powinien się chociaż jeden jeszcze znaleźć
 

przemasg

New member
ssr napisał:
... Ale mam takie pytanko: mam synał na złącza 1, 2 (Dekoder TVSat, DVD) oraz gn. ant. niestety nie działa PIP - wyświetla sią informacja, że jest niedostępny? Uszkodzenie czy bład w konfiguracji? Może ktoś pomoże... Pozdr.

Kolego, poczytaj instrukcję. Stoi tam napisane, że ten telewizor wyświetla PIP tylko, jeśli głównym wyświetlanym obrazem jest obraz ze złącz albo HDMI1,2,3 lub Component lub PC, wtedy jako PIP możesz wyświetlić obraz ze złącz1 i 2 oraz z anteny. I to by było na tyle.
 

rabarbar

New member
Już jest !!!

W końcu stałem się mam nadzieję że szczęśliwym posiadaczem 42Q91 upolowanym w Agito. Ciekawa sprawa bo Samsungi C91 i Q91 pojawiły się w sobotę w rano a w poniedziałek rano miały już status "Chwilowo brak, nieznana data dostawy". Cena podskoczyła o 50 zł ale i tak nadal jest niezła zważywszy że telewizor jest praktycznie nie do kupienia w internecie.
 

azor200

New member
q91

No i po miesięcznym polowaniau w piątek stałem się posiadaczem q91. TV kupiłem w centrumpromocji.pl, ale przez allegro (50 zł taniej ;)). Nie wiem jak oni to robią ale są chyba jedyni ze sklepów internetowych co mają dostęp do tych telewizorów. Widocznie mają dobre układy. Wielkie dzięki kolegom wyżej za danie cynka o tym sklepie , bo inaczej dalej bym się bujał i chyba kupił panasa p70. Tym co jesszcze polują, życzę powodzenia.
 

kobo

New member
mene serwisowe

bylo juz o tym wiele razy, ale podaje:
info->menu->mute->power on
tzn. przyciskasz kolejno te klawisze: jak chcesz wyjsc to wylacz tv.
 
Do góry