Samsung 3d

klaus71

New member
Bez reklam
no to w czym ta rewolucja w 3d z tymi nowymi monitorami.
to wydaje się raczej odgrzewany kotlet z przymusowym monitorem do zakupu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
tiger303 napisał:
Nowe systemy 3d wnoszą synchronizowanie okulary - odbiornik i to jest 50 procent sukcesu , samsung - 3d vision jest przygotowany do odbioru 3d okulary z procesorami poprawiające efek 3d to może być przełom w tej technologi

<klaus71> nie doczytales...!;)
rewolucja sa nowe okulary.......!;)
 

klaus71

New member
Bez reklam
ok. czyli róznica między elsą sprzed 10 lat a obecnym rozwiązaniem to "zsynchronizowane".
bo okulary to już były dawno temu.

trochę mało jak na 2000-2500zł. ciekawe czy efekty są adekwatne.
chyba jednak nie, skoro prawie nikt nawet nie wie że takie "rewolucje" wchodzą w życie.
 

klaus71

New member
Bez reklam
czepiam nie czepiam. :)
podjarałem się na monitor 3D a tu wychodzi że to chyba będzie takie raczej "prawie" 3d.
no ale liczę że błądzę
 

tiger303

Member
sercem zabawy jest odbiornik , wiem bo na wlasne oczy widziałem efekt 3d 10lat temu na okularach asusa cholernie bolały mie oczy powód słabe odświeżanie jak na tamte monitory , to nie technologia okularów wiedzie prym ale odbiornik podwujny ekran i 120hz przezto prościej wymusić efekt 3d
 

adam-ant

New member
A czy ten TV jest (będzie?) kompatybilny z technologią 3d, którą sony rozwija z myślą o PS3 ?
Pytam o to, bo prawdę mówiąc granie na PC z wykorzystaniem takiego TV byłoby dla mnie raczej kłopotliwe. Poza tym najlepsze i najbardziej efektowne tytuły ukazują się na konsolach i to te tytuły byłoby fajnie zobaczyć w 3d. Szczególnie takim 3d, które nie przyprawia o ból głowy ;)
 

tiger303

Member
adam-ant napisał:
A czy ten TV jest (będzie?) kompatybilny z technologią 3d, którą sony rozwija z myślą o PS3 ?
Pytam o to, bo prawdę mówiąc granie na PC z wykorzystaniem takiego TV byłoby dla mnie raczej kłopotliwe. Poza tym najlepsze i najbardziej efektowne tytuły ukazują się na konsolach i to te tytuły byłoby fajnie zobaczyć w 3d. Szczególnie takim 3d, które nie przyprawia o ból głowy ;)
3d ready jest standartem , okularki na ps3 wprowadzają 2009 myśle że to będzie tosamo co 3d vision , wiem że gdzieś czytałem że oprogramowanie 3d stereo już jest lub będzie do ściągnięcia na ps3
 

tiger303

Member
Samsung wprowadił nową plazme 3d PS50B450\PS50B451 w celu sprawdzenia informacji kto posiada te modele niech sprawdzi czy ma wejśćie 3D SYNC OUT na tylnym panelu tv i odpisze dzięki
 

tiger303

Member
sprawdziłem plazme 3d PS50B450\PS50B451 i jest wejście 3d , i dziwne samsung żekomo przestał promować 3d ready w plazmach , ciekawostką jest że tylko seria 4 posiada 3d więc 3600tys tv 1500tys komp 600zł okulary i mamy system kina domowego w 3d
 

klaus71

New member
Bez reklam
tiger303
co masz podłączone do tego tv? nvidię i okularki nvision?

i tak z ciekawości po co jest to wejście w tv 3d syncin - nvision chyba go nie potrzebuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry