Samsung 3d

tiger303

Member
krutko i na temat SAMSUNG 3D PS50A476 kto ma ten model pomoge mu cieszyć się lepszymi efektami niż imax3d , każdy film dziala extra , zdjęcia , a przedewszystkim GRY rewelka ;)
 

msmyla

New member
Mam pytanie:
co będę mógł oglądać w 3d? Karty nvidia 3d nie mam, i kompa nie będę raczej do tv podłączał, ale będę oglądał normalnie tv, filmy z dvd i dużo grał na wii. Na stronie samsunga czytałem coś o ddd software, ale gdzie to się instaluje i o co w tym chodzi?
Czy w 3d będę mógł mieć tylko obraz z kompa, czy coś więcej będę mógł oglądać w tym 3d? np. jak będę miał powiedzmy 'podróż do wnętrz ziemii 3d'?
I tak w ogóle to czy zaczną w najbliższym czasie nadawać sygnał 3d?
dzięki
 

tiger303

Member
msmyla napisał:
Mam pytanie:
co będę mógł oglądać w 3d? Karty nvidia 3d nie mam, i kompa nie będę raczej do tv podłączał, ale będę oglądał normalnie tv, filmy z dvd i dużo grał na wii. Na stronie samsunga czytałem coś o ddd software, ale gdzie to się instaluje i o co w tym chodzi?
Czy w 3d będę mógł mieć tylko obraz z kompa, czy coś więcej będę mógł oglądać w tym 3d? np. jak będę miał powiedzmy 'podróż do wnętrz ziemii 3d'?
I tak w ogóle to czy zaczną w najbliższym czasie nadawać sygnał 3d?
dzięki
do oglądania i zabawy 3d niestety niezbędny jest komp i tylko karty nvidia puki co tv automatycznie podłonczony włącza opcje 3d , aby cieszyć się grami należy mieć oprogramowanie ddd software testowalem i jest do bani polecam iZ3D gry wyglądają rewelacyjnie , filmy oczywiście stereoscopcem , oile wiem na xbox360 stereo3d jest narazie nie miałem czasu żeby się pobawić oprogramowanie do zabawy jest do ściągnięcia , ps3 w tym roku wprowadza okulary 3d , wii ponoć też tom opcje ma mieć cierpliwości , usa tv 3d jest nadawana bodajże sport unas raczej nie będzie ze względu na ograniczoną liczbę odbiorników
 
Ostatnia edycja:

tiger303

Member
apropo 3d na xbox360 działa narazie tylko filmy i to bardzo słabo chyba że poprawią z lepszą opsługą Next3D Player 3d stereo , poczekam na 3D VISION a puki co niech wszyscy się jarają na bełkot marketowy 2000000 kontrast 600 hz a ja z kumplami jesteśmy 20 lat przed wszystkimi i bawimy się w prawdziwą TV przyszlości , kierujcie pytania jak zainstalować jaki sprzęd itd pomoge
 
Ostatnia edycja:

klaus71

New member
Bez reklam
@tiger
jak już jesteś te 20 lat przed innymi to może oświeć nas w czym to jest lepsze od starych okularów 3d które na allegro chodzą po kilkadziesiąt zł

pytam wyłącznie o gry bo filmy 3d to niestety tylko w imaxie
 

tiger303

Member
prawdziwe 3d jest jak narazie przez okulary migawkowe przeznie lepiiej uzyskaż efekt głębi i odwierciedlenie prawdziwych kolorów i neznieksztalca pikseli apropo okularów ja mam za 80zl elsy i jest ok póbowałem z droszymi i jest ten sam efekt , niestety najważniejszy jest odbiornik , papierówki to żaden efek
 

klaus71

New member
Bez reklam
no własnie. elsy kosztują jak piszesz.
więc co lepszego jest w przypadku tv z niby systemem 3d - chyba efekt będzie gorszy bo muszą być do tego jakieś okularki z filtrami kolorowymi ale wtedy zakłamane są kolory.

natomiast teraz wchodzi cała seria różnych monitorów 3d (m.in. samsung/hyundai) - co one wnoszą lepszego niż stara elsa?
 

tiger303

Member
Nowe systemy 3d wnoszą synchronizowanie okulary - odbiornik i to jest 50 procent sukcesu , samsung - 3d vision jest przygotowany do odbioru 3d okulary z procesorami poprawiające efek 3d to może być przełom w tej technologi
 
Ostatnia edycja:
Do góry