samsung 3D jaki?

mp3rtw

New member
witam, jest to pilne bo jutro idę po tv i nie wiem jaki kupić z 3D w sklepie jest ogromny wybór zastanawiam się który tv z 3d lepszy Samsung UE40ES6570? czy Samsung UE40ES6100? jaka jest między nimi różnica? co muszę jeszcze posiadać żeby oglądać w technologi 3D? czy jest specjalny kanał w którym są emitowane filmy w 3D czy po prostu muszę mieć blu-ray zeby w nim odtwarzać filmy, czy można je ściągnąć? i co oznacza 3D Ready? i wifi ready? pozdrawiam
 

kurnikcompl

New member
kolejny "ZIELONY"

witam bardzo całe forum, wszystkich Użytkowników i całe grono Adminów jest to mój #1 post za pewne nie ostatni, i prosiłbym o w miarę możliwości szybką odpowiedz bo sam zakupiłem ->TV SAMSUNG 40ES6100 LED 3D FULL HD + 2 szt okulary 3d<- a widzę że to zły wybór, dobrze że mam prawo napisać do sklepu oświadczenie o zwrocie przedmiotu <mam jeszcze tydzień> - zdaje sobie sprawę, że powinienem poszukać a potem zamówić ale......(człowiek głodny wrażeń :fool:). Ale czy jest to naprawdę mój błąd z tym TV? kupiłem na serwisie aukcyjnym za cenę +/- 2400zł. Prosił bym o w miarę konkretne odp i mam prośbę o podesłanie mi na maila czy pw jakichś linków do trailer 'ów 3d a najlepiej do jakiegoś filmu. puki co jestem zielony w tym "klimacie", ale postaram się to w miarę możliwości szybko nadrobić
pozdrawiam
kurnikcompl@o2.pl
 
Do góry