Samsung 37 b650 czy b651 ?

ridee

New member
Witam serdecznie, ajna sprawa

Panowie proszę tylko o szybką i konkretną odpowiedź w jednym temacie.

Byłem juz zdecydowany na LG 37 lh5000, ale.... przeczytałem , że te 200Hz to wcale nie aż tak fajna sprawa, więc zacząłem szuakć dalej i trafiłem na te dwa TV Samsunga.

Moja ślubna jest nimi zachwycona, parametry też są ok. Akurat jest dobra cena w Euro , tylko... jaka jest różnica międz ytymi modelami i na który warto się zdecydować ??? BArdzo proszę o pomoc i opinię czy raczej b650 , czy b651
 

Kejup

Member
Bez reklam
Różnica między tymi telewizorami to tak jak pisał sysgone tylko kolor w obudowie. Na alledrogo ten tv można wychaczyc za 2820 pln (cena już z przesyłką) wiem bo kupowałem taki dla teściowej.

Pozdrawiam!
 

Horhe Ortega

New member
To cienko na Allegro bo w necie 2650-2700PLN to żaden problem a cena 3000PLN w Euro to tylko jak odpowiada nam kredyt 30X0% za te 300PLN różnicy.Dodam choć może wszyscy już to wiedzą-raty w Euro to GE Money Bank (Gdańsk).Spóżnienie ostatniej raty i wszysko leci tak jakby oproc. było.Byłem w ten sposób w plecy 850PLN za 6-dni spóżnionej wpłaty ostatniej raty.Tylko na to czyhają przy każdej okazji.
 
Ostatnia edycja:

jolan

New member
Ja napiszę tak. Bierz B650 bez wahania. One różnią się tylko kolorem i większą obsługą języków, czyli nic przydatnego. Ja kupiłem 32B650 za 2400 w necie i jestem baaardzo zadowolony. Kolor czarny jest jak najbardziej ok. ma wszystkie funkcje co bym chciał. Też się zastanawiałem nad LG ale ja chciałem LH7000 ale poczytałem w necie i dowiedziałem się że samsung ma ładniejsze kolory i obraz i lepiej sobie radzi z sygnałem analogowym co mogę teraz potwierdzić bo mam N-kę i kablówkę o sygnale bardzo przeciętnym i obraz z niej jest dobry. Dla porównania teść ma Funaj i kablówka ta sama u niego jest o 50% gorsza niż u mnie.
Więc bez zastanowienia bierz B650 a wyższym modelem się nie sugeruj.
 
Do góry