Samsung 32N71B VS LG 32LB2R

Mistic

New member
Jak myślicie który z nich jest lepszy, ja uważam że samsung wygrywa dzieki szerokiej palecie barw i nowoczesnej matrycy.
 

Zloto

New member
Jeśli chodzi o dźwięk to na pewno ten LG będzie znacznie lepszy.
Ale chyb te dwa TV to nie ten sam pułap cenowy
 

Romanoff

New member
Wedłu mnie zdecydowanie LG.Stoja u mnie w sklepie praktycznie obok siebie.
LG to zdecydowanie inna półka jeżeli chodzi o elektronikę.Matryce maja porównywalne.LG ma 6ms i układ Tru Motion 100Hz/120Hz. Poprawa płynności znaczna.Samsung ma dużo gorsza czerń, chociaz w LG tez nie jest rewelacyjna.Według mnie bardziej należałoby porównywac 32lb2r z le32m71.
Pozdrawiam
 

Mistic

New member
Ale nie wiadomo jak LG oblicza ten swoj czas reakcji 6ms, poza tym żaden z nich nie smuży, prawda jest taka że raczej żadne z nowoczesnych LCD nie smuży, i nie ma różnicy między 6ms a 8ms.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Romanoff

New member
Mistic napisał:
Ale nie wiadomo jak LG oblicza ten swoj czas reakcji 6ms, poza tym żaden z nich nie smuży, prawda jest taka że raczej żadne z nowoczesnych LCD nie smuży, i nie ma różnicy między 6ms a 8ms.
Pozdrawiam.
Moja prawda jest trochę inna;). Odpowiem Ci przewrotnie ,że każdy LCD smuży i nie ma różnicy czy 6ms czy 8ms bo smużenie i tak występuje.Jedni je widzą bardziej, inni mniej , a inni w ogóle go nie dostrzegają.:) To prawda że w najnowszych tv lcd już raczej cięzko jest dostrzec charakterystyczne dla starszych modeli LCD powstawanie smug,nienadążanie matrycy z wyświetlaniem ruchu w obrazie,ale utrata ostrości,lekkie rozmycie, nadal wystepuje, i to w każdym LCD.Smutne to :-|
Pozdrawiam
 

Mistic

New member
Tak zgadzam się każdy LCD smuży, tylko nie jest już to tak zauważalne jak dawniej, mi chodziło o to że nie zauważymy różnicy w rozmywaniu się obrazu pomiędzy 8ms a 6ms, jedyną technologią na której nie jest widoczne smużenie to CRT, no i plazma.
Pozdrawiam.
 
Do góry