Samsung 32" do ok. 1500 zł

mobok

New member
Do małego pokoju, raczej jasnego, 32". Jaki polecacie? Tak żeby nie było problemu z odtwarzaniem filmów z USB - żeby odtwarzał mp4, mkv itp. bo mam Sony Bravie i muszę przerabiać na m2ts...
Ładne, żywe kolory, min. 100 Hz, FullHD. Pozdrawiam.
 

srokaplotka

New member
Chyba wisiec ale te grubsze mają lepsze matryce nie?

Te grubsze to seria EH z tylnym, pelnym podświetleniem. Seria ES to slim z podświetleniem krawędziowym. Wg mojej subiektywnej opinii to lepiej EH, bardziej równomiernie podświetlenie, nie ma takich problemów z cloudingiem.
Zainteresuj się może modelem EH5300 (smart), który mieści się w Twoim limicie cenowym :)
Matryce z symbolem A są Samsunga i naprawdę polecam, bardzo dobra jakość.
 

mobok

New member
Te grubsze to seria EH z tylnym, pelnym podświetleniem. Seria ES to slim z podświetleniem krawędziowym. Wg mojej subiektywnej opinii to lepiej EH, bardziej równomiernie podświetlenie, nie ma takich problemów z cloudingiem.
Zainteresuj się może modelem EH5300 (smart), który mieści się w Twoim limicie cenowym :)
Matryce z symbolem A są Samsunga i naprawdę polecam, bardzo dobra jakość.

Dlaczego akurat EH5300? Chciałbym wiedzieć czemu akurat ten a nie inny.
Można lekko zwiększyć budżet - ważne żeby TV był dobry, wolę dopłacić. Chyba lepsze podświetlanie pełne. Czyli tylko seria EH, nie ma innej z pełnym podświetleniem?
No i zależy mi na odtwarzaniu jak najwięcej popularnych formatów typu mp4, mkv, avi, bo mój Sony Bravia tego nie potrafi...przykre.
 

Refix

Member
Dlaczego akurat EH5300? Chciałbym wiedzieć czemu akurat ten a nie inny.
Można lekko zwiększyć budżet - ważne żeby TV był dobry, wolę dopłacić. Chyba lepsze podświetlanie pełne. Czyli tylko seria EH, nie ma innej z pełnym podświetleniem?
No i zależy mi na odtwarzaniu jak najwięcej popularnych formatów typu mp4, mkv, avi, bo mój Sony Bravia tego nie potrafi...przykre.

powiele swój post który napisałem w innym wątku:
Model ...5300 to SmartTV, DLNA, WLAN itd. czego nie ma np: model...5000, co i jak i do czego służy masz
objaśnione na stronie producenta, pytanie tylko czy chcesz mieć te opcje. Osobiście też stałem przed
podobnym problemem i wybór padł na model ...5300 czego oczywiście nie żałuje :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry