Samsung 32" B550-warto?

stachuu

New member
Witajcie! Mam kilka pytań dotyczących tego modelu bo nie wiem czy go kupić czy nie... Oglądał będę z odległości 1,8-2m
-Jak radzi sobie z kablówką analogową SD i cyfrową? (aktualnie mam analogową, ale w fazie testów jest cyfrowa już)
-Jaki jest dźwięk w tym TV
-Jak ogólnie z obrazem? Barwy/czerń/kąty?
-Czy faktycznie tylko na jednym FW da się odblokować USB? Odtwarza wtedy filmy z napisami/w formacie .mkv?
-Ogólnie warty jest ten TV swojej ceny?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
CZy warto ?

Witaj.

Kupiłem 32B550 mojej mamie w marcu i uważam, ze za takie pieniądze to dobry wybór. Ponizej moje uwagi.

- sygnał SD/ skalowanie/ - przy słabym sygnale analogowym jest słabo i inaczej nie bedzie, jednaqk przy dobrymn sygnale - daje radę. Jeśli podamy mu dobry sygnał cyfrowy SD to naprawde jest super. Oczywiście telewizor wymaga troche pracy jesli chodzi o ustawienia lecz efekt jest bardzo dobry. O sygnale HD nie piszę ale przy HD obraz jest super.

- kąty - uważam, że jak na taki budżet ok.
- czerń - dobra. Jesli to Twój pierwszy LCD to zapewniam, że po zabawie z ustawieniami bedzeisz zadowolony. Ja mam obecnie b.dobry CRT i uważam, ze czerń w B550 jest dobra.

Ogólnie w tej klasie cenowej to jeden z ciekawszych modeli.


Pozdrawiam

-
 

tau7

New member
moim zdaniem warto

Mam ten telewizor od około 3 miesięcy i wlaściwie nie widzę żadnych wad. Jeśli chodzi o odblokowanie możliwości oglądania filmów to nie ma z tym żadnych problemów.
 
Do góry