Samsung 22" seria 4 czy 6

Flaczek

New member
Przepraszam jeżeli temat już był lub jeżeli założyłem w złym miejscu (jestem nowy - wybaczcie).

W najbliższą niedzielę muszę dokonać zakupu TV 22".
Telewizor miałby służyć przede wszystkim do odbioru telewizji analogowej (od lokalnego dostawcy tv kablowej).
Zastanawiam się nad dwoma SAMSUNGAMI: LE22B650 oraz LE22C450, Który polecacie? jakie sa różnice? A może polecacie inny w podobnej cenie. PROSZĘ o pomoc w wyborze.
 

RAISER

New member
Ze względu na to że jest to nowszy model :) Oczywiście w pełni zdaję sobie sprawę z tego że nowsze nie zawsze znaczy lepsze. Jednak w zdecydowanej większości przypadków tak właśnie jest :)
 

Flaczek

New member
zadam jeszcze takie dość banalne pytanie (jestem po prostu zielony): jak podłącze pod takie TV kabel telewizji kablowej to wszysto będzie grało ? czy trzeba coś dokupić?

I jeszcze ten c450 ma technologi Wide Color Enhancer a b650 Wide Color Enhancer 2 to duża róznica ? n




 
Ostatnia edycja:

RAISER

New member
zadam jeszcze takie dość banalne pytanie (jestem po prostu zielony): jak podłącze pod takie TV kabel telewizji kablowej to wszysto będzie grało ? czy trzeba coś dokupić?

I jeszcze ten c450 ma technologi Wide Color Enhancer a b650 Wide Color Enhancer 2 to duża róznica ? n





Na ten cały "Wide Color Enhancer" to dobrze ci radzę: w ogóle nie zwracaj na to uwagi :-D
To tylko taki marketingowy bełkot. A swoim pierwszym pytaniem to już mnie całkowicie rozwaliłeś :lol: :lol:
Ale odpowiem ci, he he: BĘDZIE GRAŁO. Przecież właśnie do tego jest stworzony :lol: Niczego nie trzeba dokupywać :)
 
Ostatnia edycja:

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Przepraszam jeżeli temat już był lub jeżeli założyłem w złym miejscu (jestem nowy - wybaczcie).

W najbliższą niedzielę muszę dokonać zakupu TV 22".
Telewizor miałby służyć przede wszystkim do odbioru telewizji analogowej (od lokalnego dostawcy tv kablowej).
Zastanawiam się nad dwoma SAMSUNGAMI: LE22B650 oraz LE22C450, Który polecacie? jakie sa różnice? A może polecacie inny w podobnej cenie. PROSZĘ o pomoc w wyborze.

Uprzedzam. Nie widziałem tych modeli na żywo i to obok siebie. Trudno porównywać je do WIĘKSZYCH braci bowiem się dość znacznie różnią. Raczej skłaniał bym się do C450 nie tylko że to nowszy model. Jest to lepiej wyposażony TV (wbudowany MediaPlayer i dts 2.0 + Digital Out) Ludzie coś narzekali na zniekształcony dźwięk w B650 jeśli jest ustawione ciut głośniej. Jest szansa że w C450 jest lepiej. I zawsze nowy model może mieć jakieś wsparcie softu a starsze już są niestety zapominane. Dziwne ale w tym przypadku 22 cali seria 4 lepiej się prezentuje od 6.
 

skrot

New member
Kilka dni temu do córki do pokoju kupiłem LE22B450. Był w promocji w Euro za 840 zeta. Sprawuje się bardzo ładnie i całkowicie wystarcza do odbioru kablówki i odtwarzania bajek z DVD... :)
 
Do góry