Samochód do 20.000 zł

jumper.as

New member
Wszystko zależy od tego jakie zastosowanie ma spełnić samochód. Czy to ma być auto rodzinne,sportowe, miejskie czy na długie trasy. Oczywiście bardzo ważne są preferencje kierowcy co do silnika benzynowego/gazowego czy też diesla. Jak odpowiesz na te pytania to myślę, że mimi to, że to nie forum samochodowe to i tak wraz z kolegami będziemy w stanie Ci trochę podpowiedzieć. Pozdrawiam
 

tk_aug

New member
fiat bravo 2, disel 1.9 120-150km, wyglad wg gustu, zamienniki tanie, spalanie oszczedne, opinie uzytkowikow wysokie, troche twardy i glosny ale mysle ze powinienes go wziac pod uwage
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Temat jak temat, zawsze coś tam można poradzić. Kolegą trochę za ogólnie napisał, więcej danych by się przydalo? Jaka klasa auta ma być, jakiej pojemności, diesel czy benzyna, jakie roczne przebiegi. Sam chciałem coś w podobnej kwocie na lato kupić i pomimo tego że wybór jest ogromny, wcale nie jest proste co wybrać. Jak coś jest niezawodne, to duzo kosztuje zakup i eksploatacja. Jak tani, to z awaryjnością bywa różnie jak i poziom wykończenia wnętrza. Niektóre silniki to wielka niewiadoma na dłuższą metę, więc ryzyko też jest np ( FSI, TFSI). Ja na dzień dzisiejszy bym wybierał między Mazdą 6 po lifcie a Hondą Accord VII, z tym że Mazda lubi korodować na nadkolach więc trzeba dodatkowo zabezpieczać antykorozyjnie, a Honda z podobnego rocznika jest przynajmniej o 10k droższa, więc to też daje do myślenia jak ktoś ma założony z góry budżet.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie nalicza postów w tym dziale.

Kolego mam sprawę możesz jakiś post napisać w temacie skora komora.... ja już trzeci raz piszę i nie mogę napisać nie pokazuje się post w temacie pomimo że widnieje, że jako ostatni napisałem post a jego nie widać ///// Kolejny użytkownik coś napisał i postu jego nie widać ... masakra !!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry