SA-HT-335 prośba o poradę

marmar3

New member
Witam.
Mam powyższy sprzęt już 4 rok nie marudziłem do tej pory ale zaczął się problem. Nie chce za nic odtwarzać plików AVI na płycie DVD + Double Layer. Film który nagrałem jest ripem z opisem HD 1080 Xvid AC3 i przez komputer widziany jest jako plik avi. Mam pytenie czy może to być wina starego softu (nigdy nie aktualizowałem bo nie czułem potrzeby) czy też jeżeli chce oglądać jakieś ripy HD to muszę kupić sobie mantę za 100 zł i zapomnieć że mam niby kino domowe.
Bede wdzęczny za poradę lub informację czy istnieje soft który pozowli czytac takie pliki.
Pozdrawiam
 

czarga

New member
Kino domowe ma wbudowany odtwarzacz DVD i nie odtworzy żadnego pliku avi w rozdzielczości powyżej 720x576. Żadna aktualizacja softu nie umożliwi odtwarzania materiałów HD.
 

marmar3

New member
Witam.
Może coś nie tak jest z opisem pliku (chociaż waży ponad 8G) ale jest widziany przez windows jako avi. Kolega zasugerował mi że problemem może być to że HT335 co prawda ma MPEG 4 ale w tym formacie nie czyta Divix???? Jak by nie było na rocznym DVD Thomson za 98 zł poszło. Zasugerowano mi aby zastosować soft od Panasa HT 850 (podobno oprócz paru bajerów i innego softu to HT335). Mam pytanie czy taki numer przejdzie, czy soft z HT 850 moge wgrać do HT 335?
Liczę na podpowiedź osób doświadczonych w tej materi.
Pozdrawiam
 
Do góry