Rzeczywista wysokość Onkyo 608

termin

New member
Wybór padł na onkyo 608 ale mam problem z wysokością szafki.
Szafka wysokość 174 onkyo 176mm
Czy ktoś z szanownych forumowiczów podtrafi odpowiedziec jaka faktyczna wysokośc onkyo 608 i czy jest możliwość obniżenia o 4 mm bez niszczenia stopek ?

Wydaje mi się, że wysokość panelu przedniego jest większa niż reszta budy proszę napisać ile wynosi ta różnica (inaczej mówiąc ile zostanie miejsca na chłodzenie).

Nie pytajcie co to za szafka miała kiedyś pełne wymiary ale żonie burzyło to koncepcię więc bezmyślnie ją przerobiłem i teraz mam problem.
 

termin

New member
Napiszcie może gdzie w Katowicach można obejżeć i na żywo jakąś ekspozycję z tym ampli w roli głównej ? Ewentalnie Mikołów, Żory ?
 

BoYan

New member
tak czy siak szafka musi miec wentylacje, bo jak wsadzisz na wymiar to zobaczysz jak sie zagrzeje wszystko.
wiem bo sam musialem od gory w komodzie robic wentylacje
 

termin

New member
Moja decyzja ewoluowała od rana i Onkyo 508 zmieści się z zapasem 2cm i weźmie mniej prądu i i co ważniejsze tani jest.
Szukam co stracę poza większą mocą i upscalerem w konfiguracji 5.1....
 

termin

New member
Nie twierdze, że jestem ekspertem w tej dziedzinie ale na stronie onkyo.com stoi:
Power Consumption:TX-SR608 - 620 W TX-SR508 - 450 W

Jam umie wyciągnąć i zdekodoweć fonie po hdmi a obraz pchnąc na tv to pozostaje mi się odezwać na priv o dobrą cenkę :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To zużycie maksymalne wiec gdy słuchasz cicho oba zużywają tyle samo, gdy słuchasz głośno 508 pierdzi, a 608 zużywa więcej prądu ale nadal dobrze gra.
 

termin

New member
Do Quadrala będą droższe suby, do Jamo tańsze, może to coś Cię naprowadzi.


Wynika to z tego że quadral ma tak słaby bas, że trzeba nadrabiać większym subem czy pooprostu z cen suba do kompletu dla konkretnej marki ?

Na początek biorę bez suba to obejdzie się bez rat :)

Edit:
Wiem już wszystko u mnie Jamo dyskwalifikują otwory Bas Reflex z tyłu.
Z tymi subami to widzę, że chodzi o cenę przy czym u mnie planuje ukryć suba za komplet wypoczonkowy (narożnik z ściętym rogiem jest sporo miejsca) więc nie musi być taki sam.

Wielkie dzięki i oczywiście przy wypłacie odezwę się na priv.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry