rtvpoznan.pl

project01

New member
Witam!

Zamierzam w kupic telewizor Philipsa 52PFL9703, niestety jest on niedostepny na rynku UK gdzie obecnie przebywam dlatego musze kombinowac aby dostarczono mi go z Polski do UK. Niestety wiekszosc sklepow nie wyraza checi wysylki do Wielkiej Brytanii. Znalazlem natomiast sklep rtvpoznan.pl ktory wysle mi go a co najlepsze cena jest ponad 1500PLN tansza niz inne najtansze oferty, podejrzane... Cena podobno zawiera VAT takze zastanawiam sie gdzie jest haczyk. O sklepie nie ma praktycznie zadnych informacji w necie, strona www nie zacheca, jedyne co to oferuja certyfikat z krajowego rejestru dlugow. Numer REGON rowniez jest podany ale nie wiem czy pomoze mi to w ustaleniu czy sklep jest wiarygodny. Siedziba miesci sie w Poznaniu, pod adresem ul.Makowa 7/5, kod pocztowy 61-464.

Moze ktos wie cos na ten temat?

Albo podpowiedzcie prosze ktory dobry sklep moglby miec tego philipsa z wysylka do UK.

Pozdrawiam serdecznie!
 

project01

New member
Niestety ale nie ma :( W zasadzie to na rynku brytyjskim jest ten sam model 52pfl9703 ale jest absolutnie niedostepny, nigdzie! Czasem mozna dorwac 9623 bodajze, ten z tym lagiem uprzykrzajacym zycie po podlaczeniu do konsol.
 
Do góry