Różnica pomiędzy TX-55AS800E vs TX-55CXE720

racuh

Banned
Przymierzam się do kupna TV, mam jeszcze tydzień ale zastanawiam się jeszcze nad marką, w jednym sklepie u mnie w mieście jest Panasonic TX-55CXE720 za 4600 PLN oraz TX-55AS800E za 5000 PLN, warto by dopłacić do tej 800-setki?
 

Xkamz

New member
w jednym sklepie u mnie w mieście jest Panasonic TX-55CXE720 za 4600 PLN
Jaki to sklep, że tak tanio? Też właśnie chcę kupić ten model i w Media Ekspert mają za 4899 zł., z tym, że już dwa egzemplarze z pudełka miały wypalone piksele. Teraz czekam na trzeci, aż przywiozą z kolejnego miasta. Fatalną mają dostawę pomiędzy swoimi sklepami... na odległości 35 km czekałem 1,5 tygodnia zanim przywiozą. Przywieźli wadliwy... ehhh...
Więc gdzie taka dobra cena?
 

racuh

Banned
To właśnie był Media Expert w Olkuszu, zastanawiam się dość poważnie na tym bo powiedział że jak się zdecyduje za gotówkę to dostanę w tej cenie kalibrację oraz dowóz do domu jako że mieszkam tylko 20 km od Sklepu.

Bardzo prawdopodobne że sklep ma wadliwą serię tych modeli. i że taka cena jest dlatego że coś jest z nimi nie tak.
 
Ostatnia edycja:

Xkamz

New member
Bardzo prawdopodobne że sklep ma wadliwą serię tych modeli. i że taka cena jest dlatego że coś jest z nimi nie tak.
Może dzisiaj obniżyli ceny, bo dziś do 21:00 zdaje się są nocne przeceny. Normalna cena to 4899 zł. Jeszcze do 21.10.2015 była na nie promocja i chodziły z 4649zł. ale od tamtej pory cena wzrosła.
Ale pytałem się czy obniżą cenę z tytułu wady telewizora w postaci badpixeli, a sprzedawca odpowiedział mi, że nie (poniżej 8 badpixeli na matrycy nie jest uważane przez nich za wadę).

Warto sprawdzić także czy TV stał na ekspozycji i nakręcił ileś tam godzin (w menu > pomoc > informacja o systemie > wiersz nr 4 a w nim duża Litera począwszy od A, czyli pierwsze 100 godzin, potem lit. B (101-199) itd.

Promocja jest teraz na 55CX700E w EuroRTVAgd i będzie trwać jeszcze kilka dni. za 4690 zł.
Różnica w cenie to 200 pln ale akurat tyle kosztuje ten nowy pilot z touchpadem (CXE720 ma dodatkowego touchpada i 200 interpolowanych Hertz'ów więcj) więc wychodzi na to samo.
 
Ostatnia edycja:

racuh

Banned
W sklepie byłem i tego sprzedawcę to można za jaja powiesić, faktycznie TV "był", ale niestety nagle jego cena wzrosła do 5800 :| Na dodatek nie był to sprzęt fabrycznie nowy, mimo że był w pudełku to wszystkie okablowanie było luzem a TV nie zafoliowany. Bezczelnie do mnie jeszcze że jak tego nie chcę to mogę kupić nowego CXE720 ale za 4900 :| jak to k***!! przecież był po 4600 !! Ręce opadają.

Pozostaje mi dalej szukać.
 
Do góry