Roznica miedzy UE40C6000 a UE40C6500

Portalnet

New member
Witam

Zamierzam kupić sobie telewizor LCD 40', wybor padl na serie c6xxx. W sklepach dostepne sa dwa modele
- UE40C6000
- UE40C6500

Czy możecie mi pomoc i wyjaśnić czym te dwa modele sie różnią ? Czy tylko opcją internet ? czy takze jakoscia obrazu, dzwieku, itp ( bo w sklepach roznia sie o okolo 400-500 zl) czy w tym 6500 za stosowano jakies lepsze rozwiazania wzgledem 6000 (ulepszenia , poprawki, itp)
 

Portalnet

New member
Witam

Zamierzam kupić sobie telewizor LCD 40', wybor padl na serie c6xxx. W sklepach dostepne sa dwa modele
- UE40C6000
- UE40C6500

Czy możecie mi pomoc i wyjaśnić czym te dwa modele sie różnią ? Czy tylko opcją internet ? czy takze jakoscia obrazu, dzwieku, itp ( bo w sklepach roznia sie o okolo 400-500 zl) czy w tym 6500 za stosowano jakies lepsze rozwiazania wzgledem 6000 (ulepszenia , poprawki, itp)

A jeszcze mam pytanko co to za funkcja internet w TV ? na czym to polega w TV ? ( bo co to wogole internet to wiem)
 

tdx

New member
Bez reklam
Na stronie producenta to tylko niby Internet@TV

a dla mnie na stm samym sygnale seria 6000 ma słabsze kąty i gorsze czernie (obraz bardziej za mgłą i czarny wpada w niebieski)

pozdrawiam,
tdx
 

infi

New member
ogolnie jako ze sam mialem dylemat czy kupic C6000 to powiem ze to zupelna strata kasy. zmieraj na c7000 lub 8000 bo niestety ale c6000 to chyba najgorsze LEDy obecnie w sklepach. Jesli juz masz brac leda w tak niskiej cenie to lepiej juz kupic SONY lub troche dolozyc i brac SHARPA 820.
A seria c6000 powinna byc zakazana (Kolego Lupo :) napisz cos o samsungu tym razem przyda sie twoj glos:)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
ogolnie jako ze sam mialem dylemat czy kupic C6000 to powiem ze to zupelna strata kasy. zmieraj na c7000 lub 8000 bo niestety ale c6000 to chyba najgorsze LEDy obecnie w sklepach. Jesli juz masz brac leda w tak niskiej cenie to lepiej juz kupic SONY lub troche dolozyc i brac SHARPA 820.
A seria c6000 powinna byc zakazana (Kolego Lupo :) napisz cos o samsungu tym razem przyda sie twoj glos:)
Miałeś ten model lcd w domu? bo ja po długim szukaniu najlepszych w moich warunkach ustawień obrazu pod blu ray i nkę jestem zadowolony , a gorszych od tego modelu lcd jest na rynku jeszcze sporo.W przeszłości posiadałem Sharpa , Toshibę ZF ,Samsunga B750, LG SL9000 więc chyba mogę mieć trochę rozeznania w odnośnie obrazu. Dodam że jak dla mnie to Tośka biła wszystkie pozostałe moje tv , ale i c6000 przy odpowiednim ustawieni można oglądać:razz:.
 

LUPO78

Banned
A seria c6000 powinna byc zakazana (Kolego Lupo :) napisz cos o samsungu tym razem przyda sie twoj glos:)

a po co jak i tak go gość kupi,a później będzie się dziwił co kupił za gó...o
jak piszę że LG jest lepszy od padaczek samsunga to prawie każdy samsungowiec jedzie mi w piec na forum że samsung lepszy i nawet nie przeszkadzają im awarie i problemy z nimi ........
a moim największym problemem było wydanie kasy na mojego Life's Good :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Desperadoss

New member
Powiem Ci ze tez stałem przed takim wyborem ale wybrałem 6000 poniewaz internet nie jest mi potrzebny poniewaz mam komputer a ten internet w tv to taki pic duzo ludzi sie na to złapało bo nie popytali wiecej a tam s tylko wybrane serwisy ;)
A co do plam hmm.. no u mnie jest moze jedna ale ona jest nie widoczna musze sie przyjzec zeby ja zobaczyc
Jestem bardzo zadowolony mam telewizje N i jest tam bardzo duzo kanałow HD wiec telewizor gra super ;D Inni pisze ze dzwiek jest beznadziejny :/ moze ich egzemplarze sa jakies inne u mnie jest super dzwiek wiadomo nie jest to kino domowe ale jest fajnie
Kupiełm za 2999 zł w Euro RTV AGD Polecam ten telewizor :)

A co do tych kalibracji tez bym bardzo prosił ;)
 
Ostatnia edycja:

opaluch

New member
Żadna z krytykowanych firm nie jest zła ani dobra, modele trafiają się różna raz jeden jest lepszy raz inny. Uważam że Ci co krytykują daną firmę mają bardzo małe pojęcie o sprawie. A co do tego telewizora to obraz może być do kitu jak z telenoweli ale po kalibracji jest naprawdę dobry. Każdy telewizor po przesadnym ustawieniu "poprawiaczy" obrazu może wyświetlać zły obraz.
Bardzo dobry obraz (po umiejętnej kalibracji)
Moc z włączoną niską funkcją Eco 40/60W pewnie jak da się wyższy stopień oszczędzania będzie jeszcze mniej:)
DLNA
Cienki i ładny:)
 
Do góry