Rozdzielenie sygnału z nc+ na TV i projektor

tretorn

New member
Cześć.

Mam mały problem. Jak wiadomo dekodery często mają 1 wyjście hdmi a ja chce mieć możliwość oglądania nc+ na TV lecz gdy mi coś się spodoba np film/mecz. To chciałbym włączyć projektor i obejrzeć to na projektorze bez konieczności klęczenia i przekładania kabli. Kupiłem coś takiego link (nie ten ale wygląda identycznie) lecz aby obraz był widoczny na projektorze to muszę wyjąć z niego kabel który idzie do TV i na odwrót więc nic mi to nie dało. Jakie urządzenie możecie mi polecić tak aby nie przybyło mi dodatkowego pilota. jest wiele urządzeń jak to link ale raczej nie służy do rozdzielenia sygnału na dwa urządzenia wyświetlające tylko na odwrót. Co możecie mi doradzić w tej kwestji.


poszperałem trochę na allegro i w google i chyba znalazłem to czego szukałem ale pewności nie mam. oto co znalazłem od najdroższych.
nspliter
Switch hdmi
Inakustik
Energenie
Spliter
Spliter No name
Spliter no name nr2

Czytając specyfikacje tych urządzeń stwierdzam że to są te same urządzenia w innych obudowach z kosmicznymi cenami za to samo.

Chyba że się mylę to proszę mnie wyprowadzić z błędu i wskazać różnice.
 
Ostatnia edycja:
Ślepy byłeś jak kupowałeś? To co kupiłeś to ma dwa wejścia i jedno wyjście, ty potrzebujesz odwrotnie. Daruj sobie te przełączniki co podałeś, wpisz w google switch Matrix i znajdź sklep mgmpl , oni mają taki przełącznik jaki potrzebujesz za 66 pln (jakaś promocja). Te Matrixy są bardzo dobre, sam mam takie dwa(taki co szukasz leży u mnie w szafie, jak jesteś ze Szczecina to możesz podejść i ci go sprzedam).Pozdrawiam
 

tretorn

New member
ten matrix nie kosztuje 66 a jak kosztuje to mi go znajdź po za tym ten matrix niczym się nie różni od tych które ja wymieniłem. Po za tym nie poszukuje urządzenia z pilotem którym będę se odcinał sygnał. Ale dzięki za próbę pomocy chodź widać że nie czytałeś drugiej części posta.
 
Do góry