Rozdzielenie sygnału ''N" - ki

v80trek

New member
Witam, z góry piszę, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazłem konkretnej. A więc: zamierzam zainwestować w telewizje N i chcę rozdzielić sygnał na dwa telewizory ( każdy ogląda co innego ) i płacić jeden abonament. Mogę mieć dwa dekodery itp. W każdym bądź razie chcę się dowiedzieć czy jest coś takiego możliwe. Koszt nie gra roli ( tak jak wspomniałem, warunkiem jest jeden abonament ) Oczywiście żeby została jakość HD.
Proszę o odpowiedź ;)

P.S Jeżeli w N nie jest to możliwe to w jakiej cyfrowej telewizji jest taka możliwość ?

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
W żadnej, bo co to za usługa jak musisz mieć drugi tuner.
Dlatego kablówki sa nie do pokonania. Rozdzielam na trzy TV i każdy ogląda co chce.
 

janusz

New member
Bez reklam
bluray napisał:
W żadnej, bo co to za usługa jak musisz mieć drugi tuner.
Dlatego kablówki sa nie do pokonania. Rozdzielam na trzy TV i każdy ogląda co chce.
Tylko sygnał analogowy, cyfrową kablówkę można oględać tylkow jednym TV. Jeżeli jest inaczej to opisz jak. Ale i tak przewaga kablówki jest, zawsze można w pozostałych choć analogowo oglądać.
 

v80trek

New member
hmm... czyli nie będę miał jakości HD na rożnych telewizorach - szkoda :-(
Jak narazie mam kablówkę Netii i jej zdecydowanie nie polecam. Stosunkowo nie wiele programów ( w porównaniu do innych kablówek ), brak jakich kolwiek pakietów kanałów do wyboru i oczywiście brak HD. W mojej okolicy nawet nie mam ( jak narazie ) możliwości wyboru innej kablówki, a bardzo chciałbym zmienić na jakąś cyfrową kablówe :rolleyes:
 

bietka

New member
Niestety,nie wszyscy mają możliwość podłączenia kablówki i stąd cyfra plus spliter-innych platform nie podzielisz.W polsacie to nawet kart nie zamienisz bo dekoder jest zintegrowany z nią.
 

bluray

Banned
Multi room to fikcja.
Jak rozumiem wszyscy oczekują, że dwa punkty w wersji multi room będą tańsze znacznie od dwóch tunerów.

Cóż za naiwność.
Bo ja i mój sąsiad w bloku działając wspólnie dużo zaoszczędzimy. Co to za problem okablować sąsiada. Dziurka w ścianie i po ptakach. A do mieszkania nie wejdą bez nakazu. Czyli sytuacja poza kontrolą dostawcy sygnału.
Kablówki tego procederu (ASTER Wawa) od lat nie sprawdzają.
N przestała juz mówić o multi room. A trzy lata temu obiecywali.
To taki strzał w stopę.
 

ernane

New member
pojawily sie pierwse wiesci o podziele uprawnien w ence wiec warto sie temu lepiej przyjzec iobserwowac rozwoj sytuacji. narazie podobno dziala ale w ograniczonej mierze
 

ernane

New member
jest na forum w kategorii jakżeby innej niż teelwizja nowej generacji n ;-)
narazie to początek "multiroomu" ale cos sie chociaz ruszylo w temacie a nie jak zwykle ;-)
 

arsenal

Moderator
VIP
Wiesz. Nikt nie będzie się specjalnie rejestrować na jakimś maleńkim forum tylko dla jednej informacji. Daj tutaj info albo skończy się taryfa ulgowa na darmową reklamę forum. :twisted:
 

Bartos81

Member
Bez reklam
nie wiem czy to ten temat ale tam na tym forum pisze tylko tyle


na stronie hollexu pojawiła się informacja, że najnowsza wersja splittera SmartWi potrafi rozdzielić uprawnienia telewizji n!
Niestety działa w ograniczonym zakresie możliwy jest rozdział wyłącznie uprawnień na kanały FTA i tylko w conax CAS7. Możliwy dekoder to jedynie inny nbox
 
Do góry