Roth KH20 czy Jamo sub 260

tomato10

New member
Witam , zmieniam mieszkanie na większe (salon 40m ) i potrzebuje raczej wiekszej mocy Suba . Czy Roth czy Jamo jw. pasowałby mi Roth KH20 .
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tych dwóch wybrałbym do kompletu KH20. Uważam jednak że na 40m2 może okazać się za słaby. Na taki metraż przydałby się mocny sub z 30cm głośnikiem. Jaki budżet?
 

tomato10

New member
Ten Energy mimo że ma wzmacniacz ten sam 150 watt to głośnik wielkości 12" do mnie przemawia . Tylko doradź Blackninja , czy to ma jakieś znaczenie ?

Czy 150 w napędzi tego kolosa:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeżeli lubisz basowe doznania to ja bym dozbierał do JBL ES 250. To kawał suba i jak znalazł na te Twoje 40mkw, do tego jest do nabycia w wersji bezprzewodowej, więc problem ciągnącego się kabla znika. Ostatnio KIKI wstawiał jakieś nowe fotki tego suba, więc nie wiem czy weszła nowa wersja i czy stara jest jeszcze dostepna. Napisz do BN to się wszystkiego dowiesz. Z tańszych subów jest jeszcze np. Jamo sub 660, tylko to już konstrukcja zamknięta, ale również mocny i konkretny subik. Może jakiś Klipsch SW 450 też by styknął, zależy jak mocny bas lubisz i jaka akustyka w pomieszczeniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak ma byc dobrze w kinie (moc) i stereo (konstrukcja zamknięta) to JBL Studio 550P.

Studio%20550P%20No%20Grille,%20Black.jpg
 

tomato10

New member
Dzieki Krzysiek za konkretna pomoc .Ten JbL to widzę że konkret i warto dołożyć trochę kasy no i bezprzewodowo to też atut .
BN tez dzięki za propozycje ale juz cena ponad 2tysie to za dużo . Może wyslij mi na priva ofertę na na tego ES250:) Dzięki z góry.
 

tomato10

New member
Kończąc temat , zakupiłem ostatecznie suba JBL ES 250 PW w promocji.
Nie wiedziałem że to taki duży klocek .Moje Oli 40 troszkę jakby zmalały przy nim :???:
Ale gra jak należy , moc ustawiona na 3 i słychać go dobrze (pokój 20m2). Słuchając po cichu tez go słychać .....Poczekam bo za kilka miesięcy będzie basił w salonie 40 metrowym.
Dzieki BN , Krzysiek za podpowiedzi. Studio 550 nie kupiłem tylko ze względu na cenę .

A jeszcze jedno ma ktoś rozeznanie w kolumnach głośnikowych pod zabudowę ? Konkretnie głośnik centralny. Montował ktoś kiedyś , coś polecacie ?
 

Attachments

  • jbl-es250.jpg
    jbl-es250.jpg
    32,2 KB · Wyś: 621
Do góry