RL 838 na DTV zmieniaja sie same numery programow

Stelmacher

New member
witam
mam taki problem
jak juz sobie zaprogramuje poustawiam i ponumeruje kanaly to przez kilka dni jest ok
ale pozniej np zamiast na kanale nr 2 powinna byc tvp2 to jest jakis kanal ct2 i druga sprawa jak tak sie zrobi to nie mozna przelaczac programow tymi dolnymi klawiszami z pilota tylko tymi numerycznymi u gory wie ktos o co chodzi bo strasznie mnie to juz irytuje
p.s nie wiecie na jakiej zasadzie jest gwarancja u toshiby?
 

mock

New member
Witam. Napiszę jak ja mam to ustawione w tym (nieszczęsnym)modelu na oprogramowaniu 6.4.0T.1. Odbieram tv naziemną. Po wgraniu nowego oprogramowania np ustawiam kraj na Niemcy język polski. Ustawiam wszystko na tip top tzn. kanały jak chcę kolejność itp. Następnie kraj ustawiam z powrotem na Polskę, żeby w telegazecie mieć polskie znaki itp. Problemów ze zmienianiem kanałów akurat nie mam (pomijając inne problemy z tym tv). Można też bez wgrywania nowego softu np zresetować tv i zrobić to co mówię. Jeśli chodzi o gwarancję to na pewno jest na 2 lata. W euro gdzie zakupiłem tv powiedzieli, że nawet nie trzeba odbiornika wozić do nich jeśli tv ma 40 cali(czy więcej). Dzwonię do serwisu i do tv 40 calowego (który mam) przyjedzie człowiek i zobaczy co i jak. Zaznaczam, że to powiedzieli w euro gdzie oczywiście u mnie jest lokalny serwis toshiby w mieście.
 
Ostatnia edycja:

kazan79

New member
Mam WL863 i jest podobny problem z lista DVB-S.
Pomeczylem serwis i przyznali ze wiedza o tym bledzie i bedzie nowy firmware dla tego TV. Radzilbym zglosic do Toshiby i nie rwac wlosow.
Inna rzecza ktora mi proponowano sprawidzic to:
w DVB ustawienia wylaczyc Dynamiczne Skanowanie. Oczywiscie to nic nie pomoglo bo i tak mialem to OFF.
Moze to cie zainteresuje https://portalcp.toshiba-tro.de/en/toshiba-edit

|Kazan|
 
Do góry