Rezygnować czy zostać

savior

New member
coś słyszałem o wrzesniu ale słyszałem tez ze ma działać tylko być moze trzeba bedzie zastosować inny sprzet do połaczenia tunerów i karty
 

Klusia

New member
zostawić Was na weekend a tyle napiszecie:p ale to dobrze!
do września jeszcze sporo czasu, a jeśli CP będzie znowu miała poślizgi jak z HBO HD to życzę powodzenia...
 

Kostka82

New member
Klusia, a coś Ty myślała:p nie obijamy się!
do września jest dużo czasu i wiele może się zmienić!poza tym znając życie to znowu będę obsunięcia w terminie;)
 

wilczur

New member
Od maja miał być HBO HD

Dołączenie kanału HBO HD do Cyfry+ opóźniło się o kilka dni, bo wcześniej zapowiadano dołączenie kanału z początkiem maja 2008 roku. - cytuję za media news. Jak widać Cyfra w komunikacie do mediów dała termin emisji na początek maja, a wstawili go 16 więc lekkie opóźnienie mieli. Więc sorry, pomyliłem się z kwotą, któa i tak wysoka kupujesz 3 kanały w pakiecie, w dwóch są powtórki. Niezła oferta.
 

dedal

New member
niezła informacja

Niezłą informację wypuściała Cyfra w świat, szkoda tylko, że mają gdzieś swoich klientów, którzy wierzą w cyfre i wydają na nią pieniądze. Pora się zastanowić.
 

wilczur

New member
No bo po co przepraszać

Przecież nie mają za co, no bo kogo za to mają przepraszać, przecież nie swoich abonentów, bo oni im płacą tylko, niczego nie wymagają więc nie widzą potrzeby ich informowania w odpowiedni prawidłowy sposób. Cyfra tak ostatnio traktuje ludzi.
 

dedal

New member
Mają ale im się nie chce. niech podniosą ceny, to ludzie się zdziwią jak zrobią to jeszcze raz, teraz tylko tyle, później więcej, a HBO powinno być za free conajmniej do lipca
 

acton777

New member
Bez reklam
wilczur vel dedal daj juz sobie spokój z tym Czarnym PR.
Nie uczyli na szkoleniu, ze nie wolno być nachalnym, bo to odstraszy potencjalnego klienta :confused: Wracaj do swojego kochanego ITI, z jego badziewną ofertą programową (oprócz LM LIVE, reszta to nędza) i od***l się od poządnej firmy :p
 
Do góry