Rezygnować czy zostać

dedal

New member
Nie wiem co jest lepsze, przepłacać dużo więcej w Cyfrze + czy zmienić Cyfrę na inna platformą?Co polecacie?
 

dedal

New member
nie wiem jak

na razie nie wiem jak to zrobic, myslalem ze mi tu ktos podpowie jak to zalatwic, lub cokolwiek innego wykombinowac, podwyzka kolejna mnie nie satysfakcjonuje:(
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
milla napisał:
Ja rezygnuje, ale wlasnie zjawilam sie tutaj zeby ktos mi powiedzial jak mam to zrobic?
Najprościej zadzwoń do punktu w którym podpisałeś umowę i wszystko muszą wyjaśnic. Sam gdy składałem rezygnację ( obowiązywało mnie trzymieśięczne wypowiedzenie umowy) napisałem że zgodnie z punktem....regulaminu z dniem .. .. .. rezygnuję z usług operatora sat. C+.
 

dedal

New member
w punkcie mowia ze mam 14 dni

w punkcie mowili mi ze mam 14 dni na zerwanie umowy, a znajomy mowi ze powinno byc 30 i jeszcze ponoc gdzies jest jakis wzor pisma rezygnacyjnego
 

Klusia

New member
A ja takie pismo dot wypowiedzenia mam gdzieś na kompie, właśnie im wczoraj wysłałam (przez tą podwyżkę) i chcę również zmienić platformę:)
postaram się poźniej wrzucić na jakiś serwer i Wam udostępnić!
 

dedal

New member
Tylko tyle!

Nic więcej nie ma! W tym jakiś pewno jest haczyk, jak w każdym pisemku. Cyfra strzeliła sama sobie w kolano, podnosząc cenę. Oby tak dalej, to może inne platformówki stanieją i będą miały lepszą ofertę.
 

wilczur

New member
Stanieją za kilka lat

Ludzie przyzwyczajeni są już do tego co mają, rzadko rezygnują z czegoś co jest sprawdzone. A szkoda, może wtedy by Cyfra staniała, jakby ludzie od niej uciekli i zrezygnowali. Nie dziwie się, podnieśli cenę, a jak mawia stare przysłowie pszczół, kto wiatr sieje, burzę zbierze.
 

siwy25

New member
Rezygnować czy zostać?

Witam wszystkich zdesperowanych i nietylko!
Ostatnie zapowiedzi cyfry+ o wprowadzeniu kolejnych odpłatnych kanałów i ,,minimalnym'' wzroscie ceny abonamentu też mnie wnerwiły! a może by tak w końcu coś za friko? nie?nie?....to proszę bardzo liscik polecony o rozwiązanie umowy do cyferki wysłałem! i co.....? wczoraj sms mi przysyłają i na pilną rozmowę zapraszają podczas której abonencik o 25% migiem na rok obniżają i żeby dalej zostać z nimi mile namawiają! więc jeszcze coś utargowałem i ,,wstępną'' zgodę zaakceptowałem.Teraz czekam na ,,papierki'' które zaakceptuje jak tam będzie ,,stało'' tak jak przez telefon było uzgodnione!

Czyli jednak można taniej!!!
 

dedal

New member
No proszę jak ładnie

Jak widać rezygnację ich zaskoczyły, pewno liczyli na to, że ludzie nie zareagują. Fajnie dostać zniżkę będąc długo jakimś abonentem. Ja się zastanawiam czy ich wziąć, przeglądam ofertę czytam wiele i ciężko mi się zdecydować. Nie podoba mi się jak traktują klientów i ciągle jakieś problemy, albo to znowu się spóźniają z wrzuceniem kanału u siebie, albo znowu podnoszą cenę.
 

wilczur

New member
ZA free to raczej nic nie będzie

Cyfra za HBO woła 10 złotych/za miesiąc a dzisiaj dopiero ruszyli, a miał być kanał na początku maja. I w ten sposób te dwa złote plus reszta to całkiem niezła będzie podwyżka. Zresztą im chyba już aż tak nei zależy na kliencie.
 

Lech

New member
Bez reklam
wilczur napisał:
Cyfra za HBO woła 10 złotych/za miesiąc a dzisiaj dopiero ruszyli, a miał być kanał na początku maja

Niektórzy mówią, że "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". Samo HBO HD ma kosztować 6PLN za miesiąc, natomiast w paczce z C+film i C+sport łączna opłata wyniesie 9PLN na miesiąc. W moim przypadku za HBO HD będę płacił 3PLN za miesiąc / 9PLN - 6PLN = 3PLN/. Poza tym czy dostałeś informację od C+ że z dniem 01.05.2008 roku będziesz dodatkowo płacić 10PLN miesięcznie za HBO HD? Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wytykasz C+ nieprawidłowości - popatrz na swoje błędy!!!
 

Kostka82

New member
Lech (może wyjdę na blondynkę;)) ale samo HBO HD - 6 zł, a w pakiecie 9 zł, to czemu Tobie wychodzi 3 zł?
chyba przez tą pogodę już dziś nic nie jarzę...jeśli zadałam głupie pytanie to przepraszam:p
 

dedal

New member
Może wilczur ma za słaby wzrok

Babciu czemu masz takie wielkie oczy, żebym mogła cię lepiej widzieć. JAk widac w tym przypadku chyba na odwrót. Każda platforma sobie woła za kanały HD. Cyfra nie jest wyjątkiem, wyjątkiem stanowią zasady jakimi się kierują w kontaktach z abonentami.
 

derideo

New member
A może multipakiet tp...

Mam cyfrę pakiet komfortowy + canal. Zastanawiam sie czy nie wykorzystać zaistniałej sytuacji do zmiany. Co myślicie o multipakiecie tp - wie ktoś może coś o jakości cyfry odbieranej tym sposobem? Multipakiet ma kilka innych opcji, które mnie interesują, ale jakość cyfry jest najważniejsza... Jeśli jest duża różnica, to chyba tylko pobawię się w targowanie z cyfrą. Dzięki za odp
 

dziki12

New member
Witam, ja mam natomiast troszkę inny problem. Nie jestem jeszcze abonentem C+ ani żadnej innej platformy, ale już teraz mam ogromny problem, gdyż pomimo tego, że większość użytkowników C+ jest z niej niezadowolona, głównie z poziomu cen, to jak dla mnie jest to jedyna platforma którą można "podzielić" niezależnie na kilka odbiorników. Z racji gdyż niedługo przeprowadzę się do swojego nowego domku w którym w trzech miejscach chciałbym mieć satkę, to chyba niestety jestem skazany na C+. Dodam, że w mojej okolicy jak na razie nie ma żadnego usługodawcy telewizji kablowej.

[FONT=&quot]Pozdrawiam[/FONT]​
 

savior

New member
dziki12 zaczekałbym jeszcze na twoim miejscu na wymiane kart przez cyfre bo moze być problem przy dzieleniu jednej na klika tunerów.
Pzdr
 

dziki12

New member
A czy wiadomo kiedy to może, nastapić???

[FONT=&quot]Z góry również przepraszam za swojego rodzaju Off'a, choć z drugiej strony to też jest jakiś czynnik, który w pewnym sensie jest za C+[/FONT]
 
Do góry