Rel T/9x Red - czerwony znaczy szybszy

M.

hdtv.com.pl
Rel prezentuje model T/9x Red - zgodnie z panującym "przekonaniem", że czerwony znaczy szybszy ;)

REL_T9xRED-1.jpg
rel.net
Już wkrótce miłośnicy pełnego, głębokiego brzmienia, którzy jednocześnie mają słabość do legendarnego koloru Rosso Corsa, przywodzącego na myśl słynne, sportowe pojazdy włoskiej marki, będą mogli zakupić nową, limitowaną wersję subwoofera Rel t/9x Red.
Wyjątkowość czerwonego modelu T/9x to nie tylko estetyka wykończenia. W nowym Rel'u, inżynierowie także zoptymalizowali przetwornik. Dodając elementy z włókna węglowego, udało się poprawić sztywność i zredukować masę membrany, co przełożyło się na jeszcze większą szybkość i dokładność.

REL_T9xRED.jpg
rel.net
Jak każdy produkt Rel, model T/9x Red kryje zaawansowane technologie. Jednak w tej limitowanej wersji, producent jeszcze bardziej niż zwykle zaznacza ekskluzywność swojego produktu. Każdy detal został dopracowany niemalże do perfekcji. Konstrukcja zdaje się wręcz emanować wyrafinowaniem i charyzmą.

REL_T9xRED-2.jpg
rel.net
Subwoofer korzysta ze sprawdzonego, 300-watowego wzmacniacza, pracującego w klasie A/B. Dla tych, którzy będą chcieli podłączyć jednostkę do systemu bezprzewodowo, Rel przewidział system Arrow™.
Nowy Rel T/9x Red będzie droższy od standardowego modelu o ok 800-1000pln.
 
Do góry