Reklama n

lRoody

New member
Pare minut temu przelaczylem na TVN (Cyfra +). Lecial serial "39 i pol", po chwili na dole ekranu pojawila sie niebieska planasza, a na niej reklama:

"Po co Ci ten telewizor jezeli nie masz kanalow HD?" i jeszcze jakies z 2 zadnia reklamowe. Siedzialem przed panasoniciem 50pv8. Czy to mozliwe zeby na kanale SD wyswietlic tekst który bedzie widoczny tylko na TV HD-READY? Zastanawia mnie to bo jezeli, ta reklama pojawia sie na wszystkich tv, to troche nie ma sensu.
 
Ostatnia edycja:

zoltan

New member
Dlaczego bez sensu? Byla to pewnie reklama platformy cyfrowej "n" w ktorej sa kanaly HD. Reklama zachecajaca wlascicieli telewizorow HD do kupna n-ki i ogladania na telewizorach HD programow w HD.
 

lRoody

New member
Tak, to byla reklama "n", zapomnialem wczesniej o tym napisac. Chodzi mi o to, ze gdybym siedzial w drugim pokoju i zobaczyl na moim starym kineskopowym TV tekst: "Po co Ci ten telewizor jesli nie masz kanalow HD" to reklama wydala by mi sie conajmniej dziwna.
 

acton777

New member
Bez reklam
Ta reklama jest dziwna i strasznie wkurzająca!!
Nie dość, ze przerywają film\program na jekieś 5 min puszczając reklamy, to jeszcze dają tekst na 1\3 ekranu w trakcie ich trwania. Ciekawe dlaczego na TVN24 tego nie puszczają....
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja mam N i tak naprawdę HD w tych kanałach HD jest może z 30%. Reszta to skalowanie obrazu SD to formatu 1080p. Spolszczone HD...
 
Do góry