RD8 vs LX85 który wybrać?

ular

New member
Witam,

potrzebuję waszej pomocy w wyborze telewizora 32" po przeczytaniu kilku innych tematów na placu boju pozostały 2 modele RD8 i LX85.
Pokój mam 4x4, odległość od tv ok.3 m, urządzenie które chcę podłączać to laptop, może w przyszłości dvd stacjonarne. Na tą chwilę sygnał z kablówki.
 

homzik

New member
ja tez ten sam problem i jakos nikt nie napisal jakie sa glowne roznice miedzy tymi telewizorami ; z tego co czytalem, to rd8 ma gorsze glosniki, a tryb Auto do rozciagania obrazu 4:3 na 16:9 dziala inaczej i chyba gorzej
 

jarkow

New member
Podbijam. Po przeczytaniu wielu wątków też zastanawiam się nad tymi dwoma modelami dla rodziców. Może ktoś podać, który będzie lepszy?

Podam moje warunki
Pokój: 4x5
Nasłonecznienie: dobre, okna od południa
Odległość oglądania: 2.5 - 3m
Źródło: Polsat Cyfrowy SD, DVD(5%)
Wielkość: 32"
Ma: stać
Ulubione programy: TVN24, PolsatSport(siatkówka), TVP1,2

Oczekuję od Tv: dobrego skalowania, formatowania, braku smużenia, po prostu żeby rodzice byli zadowoleni.

Jeśli kiedyś zmieniłbym wielkość to wiem że będzie 37xl8.
A z tych dwóch?? Poradźcie proszę>!<
Pozdrawiam>!<
 

skylla1

Member
Bez reklam
IMHO Panasonic jest pod każdym względem lepszy, ale Kiki jest zdaje się innego zdania. Zatem wybrać musicie juz sami:).
 

homzik

New member
skylla1: dlaczego panasonic jest lepszy?

kiki, a Twoim dlaczego sharp jest lepszy?:)

chcialbym w koncu wiedziec co kupic

no i czym sie rozni lzd80 od lx85 pomijajac wbudowany tuner dvb-t?
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Panasonic jest na pewno lepszy jesli chodzi o słaby sygnał z kablówki...natomiast Sharp przeważa jeśli chodzi o kompatybilność z komputerem...jednak ja bym wybrał Panasonica...jak dla Ciebie bedzie bardziej uniwersalnym:)
 
Do góry