Ratunku!!!PV80

Status
Zamknięty.

szpila9

New member
Witam!
Kupiłem jakieś 3 miesiące temu 37" PV80, wszystko super, ok do ostatniego tygodnia, kiedy to zauważyłem na ekranie ślad od (chyba)uderzenia - mozliwe, że to mój synek zaszalał jak tego nie widzieliśmy.

Sprawa nie wygląda tragicznie bo ślad ma może 2mm na 1mm może mniej, z odległości 2 m prawie niewidoczny, no chyba że na czystej bieli, ale wkurza mnie sam fakt - niesamowicie!!!

Pytanie: orientujecie się może czy można i za ile wymienić taką przednią sybę w plaźmie??? a może jest ona zintegrowana na amen z panelem?

Poradźcie coś proszę.

Dzieki!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
można wymienić szybę . Zadzwoń do serwisu centralnego nie pamiętam jaki jest koszt wymiany.
 

szpila9

New member
Korzystam z wieszaka Multimebel A202, pałąk mocujący na wysokości 114cm, czyli górna krawędź nieco wyżej. odlegość od ekranu ok 2 - 2,5m, a siedzsko na wyskokości 45cm :) wszystko wydaje się optymalne. Polecam jeśli nie macie ściany do powieszenia ekranu.

Pozdr!
 

szpila9

New member
Dostałem odp. od Serwisu Centralnego Panasonic. Wymiana szyby wraz z ramą (taki komplet) to cena 2.500zł
Przypominam, że cena nowego telewizora PV80 37" to aktualnie koszt ok 2200zł :)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
To zobacz ile kosztują nowe części do VW Golfa - trzy razy tyle, co Golf już zmontowany (czyli praca ma wartość ujemną :D )... Cóż, trzeba z tym zyć, dobrze, że wymiana kądziołka to kwestia 50-100PLN w nieautoryzowanym zakładzie...
 

XoR

New member
ta cena serwisowania myślę wynika z tego że jak ten TV się pojawił w sprzedaży (czy jego poprzednie modele) to nie kosztował tyle co dziś tylko dużo dużo więcej :)
 

darwulkiew

New member
Koledzy to nic tylko zrobić konkurencję serwisowi i wymieniać szyby w plazmach ... a w zasadzie całe telewizor taniej niż serwis czyli np. po 2400zł :grin:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry