Ranking Bijatyk

Peek

New member
Bez reklam
Tak jest, FNR4 jest fantastyczne, moim zdaniem od UFC lepsze, ale zaznaczam, że może dlatego, że za MMA nie przepadam, a boks bardzo lubie.

Z nawalanek "bajkowych" ja nadal pozostane tylko przy Tekkenie, moim zdaniem obsolutny król w tej dziedzinie (bo FNR4 traktuje bardziej jako gre sportowa niz bijatyke).
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Dla mnie "czwórka" to totalne nieporozumienie, rany, co oni zrobili z tą grą? O wiele za szybka, arcadowa, chaotyczna, zupełnie nie czuć siły ciosów a na dodatek system uników nie działa bo pomimo np że odchylamy się w tył to ciosy trafiają nas bez problemu w głowę (po co w takim razie robić uniki?). Po świetnej trójce to mój największy zawód w tym roku.

mój ranking:
1.ufc
2.ufc
3.ufc
 

Peek

New member
Bez reklam
Panowie wczoraj zagrałem z kolegą w Tekkena 3 i.. ustwierdziłem się w przekonaniu, że dla mnie tylko Tekken jest królem bijatyk. Rewelacyjne FNR4 to boks, więc bardziej gra sportowa. Grałem ostatnio w UFC u kumpla i według mnie postacie ruszają się troche sztywno i nienaturalnie, ale każdy gra w to co chce. Jak dla mnie Tekken deklasuje Virtua, Street i inne Fightery.

"Get ready to the next battle?";)
 

alyjen

New member
Ja na PS2 mam Soul Calibur 2, Tekkena 3 i Virtua Fighter 4 Evo genialne gry choć każda inna, najbardziej mi chyba VF odpowiada dzięki długiemu treningowi jeszcze w 2jke na PC

no a ostatnio z bracikiem sobie kupiliśmy Street Fightera 4 na PC i gra po prostu wymiata, nawet nie będę pisał ile kosztowało ściągnięcie wersji PC z padem z USA ale zdecydowanie warto :) jak się ma z kim pograć to bijatyki zyskują, głównie dlatego trzymam ciągle PS2 i te mordobicia, zawsze jest fun jak ktoś przyjedzie
 

Peek

New member
Bez reklam
Spośród moim kupmli tylko ja gram na konsolach (oni pykają na PC) i wszscy czekają aż wyjdzie tekken 6, żeby przyjść i zacząć nawalanke. Z bijatyk każdy ma tam swoje preferencje, dla mnie króluje Tekken, bo na nim się wychowałem, podobają mi się postacie i chyba ex eaquo z VF jest to najlepsza bijatyka.

Oceny użytkowników gametrailers.com:

Street Fighter IV 9.2
Tekken 6 9.1 (oj chyba bedzie wiecej po premierze gry:cool: )
Virtua Fighter 5 8.6
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Wygląda obiecująco. Jestem wielkim fanem oldschool'owych bijatyk 2d więc z utęsknieniem wypatruję czegoś chociaż zbliżonego do np. Guilty Gear. Wreszcie się doczekałem ;]
 

tomiga

New member
BlazBlue - według mnie najlepsza obecnie bijatyka od twórców Guilty Gear. Złożony, perfekcyjny system walki oraz niesamowicie wyglądająca ręcznie rysowana grafika 2D. Grę na PlayStation 3 można ściągnąć z USA. W Europie premiera w tym roku.

Ja jednak zostane przy Virtua Fighter ;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
MVSC3_PACK_PS3_EU_RGB_V1.jpg


Co nowego w temacie bijatyk?

Intro: YouTube - MARVEL VS. CAPCOM 3 Fate Of Two Worlds Full Intro HD
Gameplay: YouTube - Final boss revealed in Marvel vs Capcom 3

Gdy cena spadnie w okolice stówy biorę ;)
 

Marszałek

New member
Teraz można kupić Tekken 6 za 89 zł w sklepiku ps3site.pl

To dobra oferta dla fana bijatyk.

A u mnie nadal rządzi Virtua Fighter 5 jak ktoś wpadnie do mnie pograć. Gra nie do zdarcia.
 

Marszałek

New member
Typowa gadka kupującego dzieciaka na czacie na Gametrade: a czy ta gra ma dużo pucharków, czy są łatwe, czy sprzedaż mi ją za 30 zł...:???: I możesz mu tłumaczyć, że Uncharted 1 albo MGS4 to arcydzieła must-have, ale On woli byle shit i o ile tylko ma pucharki to nawet za 35 zł weżmie...bleeee :???:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Typowa gadka kupującego dzieciaka na czacie na Gametrade: a czy ta gra ma dużo pucharków, czy są łatwe, czy sprzedaż mi ją za 30 zł...:???: I możesz mu tłumaczyć, że Uncharted 1 albo MGS4 to arcydzieła must-have, ale On woli byle shit i o ile tylko ma pucharki to nawet za 35 zł weżmie...bleeee :???:
- tego nie komentuje, wystarczy przeczytać.


wracając do tematu, to zgadzam się z debeefem, tekken nie jest wart zakupu. Ot, przy browarze można się z kumplami pobawić....w tym celu ok.
 
Do góry