Rada przy zakupie TV do 2500zł

zen44ek

Member
Zamierzam kupić telewizor do 2500zł. Zależy mi żeby był jak największy oraz miał FullHD, są to dwa główne wyznaczniki. Czytając forum oraz przeglądając allegro natrafiłem tylko na dwa modele które mieszczą się w tych cenach:
SAMSUNG 51'' PS51D530
LG 50'' Plazma Full HD 600Hz 50PV350

Czytałem też o niby wadach tych telewizorów, to Samsung podobno bzyczy, co może byc lekko denerwujące, a LG ma podobno jakąś wadę w narożniku która jest niby widziana tylko z bliskiej odległości.
Czy warto kupić któryś z tych modeli? Czy może ktoś z użytkowników forum może polecić coś lepszego w podobnej cenie.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie wybrałbym Samsunga. Głośna praca była w plazmach Panasonica G30 . Samsunga testowałem i nie słyszałem szumów.
 

wysio

Member
Bez reklam
Tyle że nie raz spotkałem się tu z opinią, że samsung ma gorszy obraz od LG - szczególnie czerń.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
O czerni w tych modelach nawet nie warto wspominać....jak chcesz ją zobaczyć,to dołóż do G30.Nawet gdyby miał trochę ''bzyczeć''....
 

zen44ek

Member
Z tego co ja czytałem na forum to samsung podobno jest słyszalny jak jest wyłączony, czy to prawa?
Czy ten samsung odtworzy filmy mkv?

W domu mam:
Panasonic VIERA TX-P42S10E oraz TX-P46G10E sa dla mnie bez zarzutu

Tym razem zależy mi na modelu tanim, dobrym i największym jaki się da.
 
Ostatnia edycja:

maxan

New member
Bez reklam
O czerni w tych modelach nawet nie warto wspominać....jak chcesz ją zobaczyć,to dołóż do G30.Nawet gdyby miał trochę ''bzyczeć''....
Czerń na d530.d550 jest spoko całkiem jak dasz czerń hdmi na nisko(choć i bez tego) ... dla normalnego wyjadacza chleba różnica jest prawie nie zauważalna ... dla mnie jest to argument z dupy gdyż interesuje mnie rozmiar i ładny obraz a nie czy czerń jest troszkę czarniejsza ?! wtf.
 
Do góry