Racjonalny wybór

crossuuuuu

New member
Witam,

chciałbym sięgnąć opinii użytkowników odonśnie projektora HD 3D. Nigdy wcześniej nie widziałem jakości obrazu z tego typu projektorów stąd prosiłbym o opinię jak to się prezentuje i czy warte jest swej ceny i czy to 3D to coś w rodzaju jak w kinie czy na TV 3D czy jakaś mówiąc kolokwialnie "lipa" bo różne opinie czytałem. Otóż przechodząc do konkretów stoję przed wyborem zakupu projektora, rozeznałem się trochę po sklepach (mój budżet to jakieś 4-5 tys.) i zaproponowano mi takie modele:

1) Epson EH-TW5910

(niestety nie mogę podać linków do produktów bo forum mi to bloku ze względu na za małą ilość moich postów)

2) Epson EH-TW3200


3) Vivitek H1086-3D


Poczytałem trochę o technologii LCD, DLP, wiem, tu jest lepsza czerń, tam kolory itd.. popytałem jak to jest z tym kontrastem że jeden ma 2 tys a inny 50 tys otrzymałem inf. że to troche chwyt marketingowy więc mam duży dylemat na co się zdecydować i czym się kierować. Będę wdzięczy za jakąkolwiek opinię/sugestię. Może ktoś mi doradzi jakiś inny model ?


Aaa.. podkreślę, że najbardziej zależy mi na jakości obrazu.
Pozdrawiam
 

rafalf

New member
Witaj,

Stoję przed tym samym dylematem, jeżeli ktoś ma opinie o tych projektorach to również byłbym wdzięczny za informację.

Od siebie mogę Ci doradzić, że biorę pod uwagę dwa projektory

Epson EH-TW5910
lub
Optoma HD300x

Zerknij sobie na tą Optome, jest to też dość ciekawa opcja.
 
Do góry