QQ 5000 a do tego - dennon 1611 czy onkyo 508 ...?

kot_ik

New member
Witam.
Wiem szanowni koledzy że już było dziesiątki tematów związanych z tymi modelami ale nie mogę się nadal zdecydować.
Kończę właśnie remont-adaptację strychu i mam tam duży salon ok. 40m/kw zdecydowałem się już ja zestaw kolumn 5.0 i tu wybór padł na QQ 5000 ale męczy mnie czy do nich zakupić denon 1611 czy onkyo 508 ...?
W 70% oglądał będę filmy (plazma 51' Samsung 3D * w przyszłości okulary) 30% muza.
Z tego cop wyczytałem lepszy dla filmów będzie onkyo ale denon znowu że tak powiem ładniej brzmi... Zależy mi też na ładnym głębokim brzmieniu basów bo nie zamierzam dokupywać nigdy suba.
Tak więc co wybrać.....oto jest pytanie....
Z góry dziękuję za każde wskazówki i sugestie.
Pozdrawiam serdecznie - Leszek.
 
Ostatnia edycja:
Z

zerga

Guest
ja bralbym denona dla mnie lepiej brzmi i w kinie i w stereo. mozesz tez troszke dolozyc i kupic denona 1911 wiecej basu pozdr
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Po pierwsze QQ5000 na 40m możesz odpuścić zbyt słabe i małe głośniki do tego metrażu.
QQ6000 i zapominasz o problemie mocy i BASU.
Onkyo w kinie to moim zdanie nr.1 w stereo nie gorszy ,ale polecam model 608 Winner 2010/2011 5 nagród EISA itd... oraz wyróżnienie również HDTV.
 

blackbrother

New member
no moim zdaniem onkyo 508 w zupełnośći wystarczy a denon nie gorszy ale ostatnio odsłuchiwalem obydwu i powiem ktotko moim zdaniem z denona strasznie ciezko wydobyc gorne partie dzwieku a bas ma niekontrolowany brałbym 508 onkyo
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Jeszcze dodaj do tego że robiłeś odsłuch w stereo i będziemy mieli zupełnie inne zdanie :)
Bo jak ja odsłuchiwałem te amplitunery i porównywalnym do w miarę dobrego wzmacniacza stereo
to Denon 1611 dawał namiastkę sceny i przestrzeni czego nie mogłem uświadczyć w Onkyo 508.

Takie jest moje subiektywne odczucie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kot_ik

New member
dzięki koledzy ...to wszystko daje mi trochę do przemyślenia...... między qq5000 a qq6000 jest spora różnica w cenie jak dla mnie . Na zestaw chciałem przeznaczyć max.2500zł (tyle udało mi się wynegocjować z żonką a twarda jest w negocjacjach...) a zamiast qq6000 cena ich ok.2000zł coś innego tańszego o podobnych parametrach jest na rynku czy raczej trudno będzie znaleźć.
Co do kolumn to może ktoś może polecić Jamo 606 albo 608 - dałyby rade do moich 40m2
 
Ostatnia edycja:
Do góry