pz800 docieranie???

pawelgr

New member
Pytałem w Panasonic Polska

I dostałem odpowiedź "Nie ma potrzeby ,,docierania\'\' odbiorników plazmowych oferowanych przez Panasonic Polska."
 

Hopkirk

New member
pawelgr napisał:
I dostałem odpowiedź "Nie ma potrzeby ,,docierania\'\' odbiorników plazmowych oferowanych przez Panasonic Polska."
Witam wszystkich.
To teraz tylko dylemat: "nie ma potrzeby" bo problemu wypalania nie ma, czy "nie ma potrzeby" bo i tak to nic nie da.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
To be or not to be, jak mawiał Hamlet. Czy trzeba docierać? Tego nikt tak naprawdę nie wie. Ale co nie szkodzi, a może pomóc, warte jest rozpatrzenia, prawda?

ArtS :)
 

skunk80

New member
Ja tam nic nie docieram bo i po co ? i tak wymieniam telewizory co 6 mies. lub raz na rok i kupuje nowy większy a stary sprzedaje .
 

01mlody

New member
Th42pv80p

Witam
Ja kupując swój TV sprzedawca powiedzedział by unikać stałych obrazów np zdjęć, telegazety.
Każdy pisze o ok 200 godz.
Mam pytanie jak można sprawdzić ile godzin TV już pracował ??
Mam TH42PV80P kupiłem w tą sobote :D
 

Foxxx24

New member
Ile tv pracował możesz sprawdzic w menu serwisowym,a wchodzisz do niego przytrzymując na tv strzałkę w dół i na pilocie wciskasz kilka razy 0 (zero)
Tam również możesz zobaczyc ile razy był włączany:)

Życzę aby oba parametry były zero:)

Pozdrawiam
 

skunk80

New member
No niezle mi wciągu 4 tygodni od kupienia po sprawdzeniu wyskoczyło 557 godzin i 15 min :D telewizor był nówka sztuka . ale chodzi mi prawie 24 h non-stop :)
 
Do góry