Pytanie

Kamil1610

New member
No niestety nie moge wkleić linka ze zdjęciem. Ma pre out dla subwoofer i pre out dla 2 3 strefy. I właśnie czy tą końcówke można podpiąć pod tą 2 3 strefę ??
 

Kamil1610

New member
Pomieszczenie to 15m2 :) niedłguo może byc 30m jak nie więcej. Ten denon gra z waflami 9.5. co do mocy to nie jest jej za dużo raczej powiedziałbym że gdy chce się głośniej posłuchać(nie jestem fanem drżenia szyb) to poprostu loudness musi byc włączony, bass na +10db a Denon na -30-25db. W diamondach 9.5 brakuje mi tez basu i wysokie tony są słabej jakości. Co do zejścia basu to z tym akurat sobie nienajgorzej radzą. Ten zestaw kupywałem półtora roku temu bez żadnego odsłuchu i to był duży błąd z mojej strony. Rozmyślałem również nad kupnem subwoofera, ale według mnie to drogi zabieg bo za suba do muzyki trzeba dac kupe kase mam tu na myśli velodyne cht-12Q i inne tego typu wynalazki. Myślałem też nad zmiana ampli i kolumn. Budżet na wszystko to jakies 6000zł + to co bym wziął za denona i kolumny. Co do ustawienia kolumn w pomieszczeniu to niestety nic to nie daje bas słychac jak się stoi, ale gdy się usiądzie to jest go za mało.Co sam znalazłem w sieci ze wzmacniaczy to:
-Denon pma 1500/1510 ale polowałbym raczej na tego pierwszego :D
-coś z rotela przedwzmacniacz z końcówką mocy
- Nad i Harman odpada za wygląd
-C/A 730/840 tu boje się tej elektronicznej blokady przy przesterowaniu
-jeszcze jakies Onkyo
-Advance Acoustic Map też fajny sprzęt z wyglądu :)
To na tyle :) Mówie że nic z tego sprżetu nie słuchałem i raczej nie mam takiej możliwości bo w Kielach nic nie ma :(
 

don111

Banned
tzn jaki ? w ogóle pofatygowałeś się przeczytać co o nim napisałem ?
producent mniej popularny, stąd cena w stosunku do możliwości jest grubo poniżej ceny jaką musiałbyś zapłacić za coś z logiem znanej marki
 

Kamil1610

New member
Czytałem i oglądałem i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem zastosowania membran biernych w tym pułapie cenowym. Dla mnie nie liczy sie firma poprostu chce dobrze wydac ciężko zarobione pieniądze by sprzęt posłuzył długi czas.
 

Kamil1610

New member
Zgodze się z toba jak Denon zacznie napawde nie wyrabiać to się go zmieni lub końcówkę dokupi. Kolumny jak myślicie ile mógłbym dostać za te wafle 9.5 maja półtora roku nigdzie nie porysowane pół roku gwarancjii. Osobiście myślałem nas monitor audio rs8. Może inne propozycje :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry