Pytanie proste - czy będzie działać karta cyfry

robo55

New member
Mieszkam w domku i mam cyfrę na dekoderze phila hd. Nie chcę go zamieniać na prv bo mam go bezpłatnie (byłem w pierwszej transzy). No ale chcę nagrywać......, a po za tym kłopoty z żoną każdy chce na coś patrzeć innego. Wmyśliłem sobie więc że wezmę drugi dekoder już prv z pakietem powitalnym i multipakietem canal +. Wtedy mógłbym mecze sobie oglądć już spokojnie. Chciałbym jednak podmienić sobie dokodery tzn. ten, który mam teraz obsługiwałby nową kartę, a do nowego dekodera z prv włożyłbym kartę z full pakietem. Pytanie moje takie, czy karta jest przywiązana do wynajmowanego dekodera czy wszystko jedno, która karta, w którym dekoderze. O spliterze na razie nie myślę bo w wrześniu wymiana kart......
 

acton777

New member
Bez reklam
Jasne, ze zadziała. To jest największy PLUS Cyfry= karty nie są dedykowane!!
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się dobrze nad splitterem, policz ile przez 18 miesięcy wydasz na drugi abonament!!
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam.Ja mam jeden full pakiet + phillips hd(gratis), dokupiłem prv hd i mam to wszystko puszczone po splitterze i płacę tylko jeden abonament na trzy dekodery(trzeci to zwykły phillips).Bez sensu jest płacić za dwa abonamenty kiedy można zakupić splitter i konverter twin/quad za niewielkie pieniądze.Polecam takie rozwiązanie-wszystko chodzi bez żadnych problemów,przycięć itp.
 

robo55

New member
dzięki za info. Czemu pytam o drugi abonament.......nie bez kozery bo we wrześniu zmiana kart cyfry, a wtedy nie wiadomo czy splittery pójdą.........jeśli ktoś ma dawno kupiony powie trudno spłacił się, no ale na dzień dzisiejszy.........to mogłoby być wywalenie pieniędzy w błoto.....
 

acton777

New member
Bez reklam
Jestem przekonany, ze najpózniej miesiąc od wymiany kart, splittery będą śmigać dalej :p
Jakby to miała być jakaś duza zmiana, C+ musiałaby wymienić tez czytniki kart w dekoderach, a o tym jakoś cisza :D
 

walt

New member
Cytuję jaką otrzymałem odpowiedź Cyfry z zapytaniem o wymaianę kart we wrześniu:

"Pragnę poinformować, że na dzień dzisiejszy nie posiadam informacji na temat terminu wymiany kart Abonenckich i związanych z tym konsekwencjami.
Ufam, iż powyższe wyjaśnienia przyjmie Pan ze zrozumieniem.
Z wyrazami szacunku,
Piotr Bujanowski
Dział Relacji z Abonentami"

rozumiem z tego,że Sat Kurier rozsyła plotki:banned:
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nie rozumiem tego zwrotu na sat kurier że wymiana nie jest spowodowana pzrez piractwo i splittery.Splitter na własny użytek we własnym domu JEST JAK NAJBARDZIEJ LEGALNY I ZGODNY Z PRAWEM i nie podoba mi się to sformułowanie bo się troche poczułem jak jakiś złodziej.Pewnie bzdury piszą ale jeśli to prawda i musiałbym po wymianie kupić trzy abonamenty (zamiast splittera) to mówię cyfrze "do widzenia".Ale to na bank zwykła plota bo jak oni to sobie wyobrażają że w moim zakupionym dekoderze za sześć stów z cyfry+ niby co,zmienili by mi czytnik?Albo byłby do wywalenia? Przecież kupiłem go w cyfrze więc będzie musiał działać.
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Sat Kurier to porządne, profesionalne pismo!! RĘCE PRECZ OD SATKURIERA!! :evil:
Pogadałem ze znajomym (pracuje w centrali C+), wymiana będzie, ale nie są pewni kiedy. Jakieś problemy techniczne wyniknęły i nie chcą wtopić jak niedawno Polsat- stare dekodery miały problemy nowymi kartami. A klientom muszą pisać takie teksty, zeby "zachować twarz" :p
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Stary..."ręce precz" to Ty sobie do mamy powiedz jak Ci coś nie pasuje, nawet jeśli to była przenośnia.W twarz to byś mi tego raczej nie powiedział.Nie lubie takich "podniecaczy" co takie teksty puszczają.Ile Ty masz lat?
 

acton777

New member
Bez reklam
Sądząc po tym jak się "napinasz", jestem troszkę starszy od Ciebie.
Wez na wstrzymanie, jak nie masz poczucia humoru i nie znasz klasyki polskiej komedii ("obywatel piszczyk"), bo osiwiejesz z tych nerwów :p
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Luz majonez,wystarczyło napisać to w cudzysłowie.Rzeczywiście niepotrzebnie się uniosłem.Ostatnio trochę pisałem na forum o ps3 chcąc się czegoś dowiedzieć, a z deka dużo "mondrych" dzieci odpowiedziało prześmiewczo na moje noobowskie pytanie i chyba z tego wzięło się moje zirytowanie a Ciebie wziąłem za jednego z nich.(szok pourazowy? hehe).Zwracam honor w takim razie i sorki.

Wracając tematu to trochę się martwię żeby po trzech latach spędzonych z c+ nie było lipy jeśli chodzi o splitter,gdyż nie uśmiecha mi się strata cyfry w dwóch innym pokojach.Myślę jednak że chyba cyfra nie zrobi głupoty bo konkurencja coraz większa a brak możliwości rozdzielenia sygnału to "lekki" krok w tył co mogłoby zniechęcić kilku abonentów (no mnie na bank).
 
Ostatnia edycja:

acton777

New member
Bez reklam
Luzik Sierzant, jak pisałem wcześniej splittery (przynajmniej te nowsze-bezprzewodowe) będą działać. Moze nie od razu ale to tylko kwestia czasu i oprogramowania, które będzie trzeba w nich zmianić.
Sam mam SmartWi, sprzedałem tez ich sporo i jestem o nie spokojny. ;)
 
Do góry