Pytanie o zestaw

borkows

New member
Witam,

dawno nie pisałem na forum (znaczy nie miałem wątpliwości co do sprzętu) :D

Podstawowe informacje to: używanie muzyka/ film, żeby nie sklamać niech będzie 50/50 (ale muzyki może być więcej). Ustawione będzie w salonie ok. 25 m^ i podłączone do plazmy LG 42PT81.
Założony budżet to max 3 000 i nie do przekroczenia (kabli w to nie wliczam), ale jak wyjdzie mniej to będzie lepiej :)

Pytanie do tyczy takiego zestawu, czy może to być? Mianowicie:

Głośniki: HECO VICTA 500 + 200 + C100 (sub kiedyś tam)
Amplituner: ONKYO TX-SR 506
DVD: Pioneer DV 410 VS

Pytanie jak wyżej, czy to zadziała i będzie OK?
Ewentualnie gdzieś spotkałem pozytywne opnie dotyczące innego amplitunera a mianowicie; YAMAHA v463 (podobny zakres cenowy również).
Co do dvd to podany model został mi zasugerowany w jakimś "sklepie nie dla idiotów" i jeżeli są jakieś inne pomysły w tym temacie to bardzo proszę, czy też jest o dobry wybór?
Głośniki, więc super byłyby Jamo 606 ale cena zestawu jest taka, że nie pozwoliłaby na zakup rozsądnego ampli i dvd, więc problem się rozwiązuje i stąd wybór HECO. Czy macie jakieś inne pomysły?

Z góry dzięki za opinie i mam nadzieję, że nie będzie to kolejny z wątkow gdzie tylko autor zaglada :-D
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wyczaj Onkyo 605/606 za 1500zł to sie akurat zmieścisz ;) Warto chyba zainwestować w nowe dekodery :> Będziesz za jakiś czas żałował :>
 

borkows

New member
Idąc tym tokiem myslenia to za dwa miesiące żałował ... :)

Budżet ograniczoy i tyle ... czy ten zestaw jest OK. czy nie?

mam wątpliwości co do dvd? ... może jakieś propozycje?

Jak napisałem ... czy te głośniki przy założeniu, że kiedyś będzie dodany sub, są OK?

Jak napisałem 3 000 PLN to górny limit (jak na dzień dzisiejszy i +/- jakiś czas)... czy zestaw jest do przyjęci
 

borkows

New member
Ok a co myślicie o zestawie:
Yamaha RX-V563
Jamo 606 (bez sub'a na początek)
Jakieś DVD (bez szaleństwa nawet na początek jakaś Wiwa z HDMI)

Czekam na opinie (prawie mieści się w 3000)...

 
Do góry