Pytanie o wybór LCD,zastosowanie głównie PC

Jinxed

New member
Witam, ponieważ w najbliższym czasie zamierzam nabyć tv lcd chciałbym Państwa prosić o porade jaki model wybrać.Generalnie lcd bedzie służył do PC i grania na nim , SD do tego w najbliższym czasie dojdzie polsat cyfrowy tudież n-ka, i podłaczenie dvd i kina domowego Onkyo 605\405.Po przewertowaniu wielu watków na tym forum: wpadły mi w oko modele: 32m87 100 hz , 37m87 fullHD , 32r82...Moje pytanie jest nastepujace czy któryś z tych modeli bardziej będzie pasował do zastosowań których oczekuje, a może jest jakiś inny model, innej marki który bedzie nadawał sie do tego lepiej, czy lepiej pójść w strone full hd czy też może 100 hz pozostajac przy hd ready i ogolnie jak wyglada sprawa smuzenia w grach pc na lcd - gra warta swieczki, przy szybkich scenach fpp np?..cena do 5k..z góry dziekuje za odpowiedź.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Jinxed napisał:
modele: 32m87 100 hz , 37m87 fullHD

ja bym wybierał z tych 2

ogólnie uniwersalny/najlepszy do wszystkiego byłby 32"
ale przy Twoich planach "rozwojowych" myślę że i 37" fullHD będzie za chwilę za mały :D

zakładam że sprawisz sobie po drodze XBOXA a wtedy to już tylko fullHD

plusem wszystkich Samsungów jest to iż świetnie współpracują z PC czego nie można powiedzieć o innych markach LCD

pozostawiam Ci jednak wybór samemu >pamiętaj 5" to bardzo dużo

pozd
 
Do góry