pytanie o "tanie" kino domowe yamaha

pawcio2

New member
Witam
Zastanawialem sie ostnio nad zakupem kina u mnie w miescie byla ostanio promocja w Mediaexpert w cenie 1679 amlituner yamaha rxv365 -dvds663 glosniki onyx100 niby ok,tylko zastanawiam sie nad samym dvd ktore osobno w sklepach internetowych kosztuje w granicach 500zl, Czy jak bym dokupil osobno dvd samsunga za 200-250zl ktore obsługuje hdmi,usb bylo by gorsze? Tak szukam oszczednosci koncze remont pokoju a fajny "bajer" takie kino ,a za wiele nie zostalo $.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odpuść sobie - bo raczej będziesz nie mile zaskoczony.
Jeśli myślisz o dobrym napisz do Blackninja on Ci dobierze w klasie - ale z pewnością nie na takich kolumnach .To co podałeś nie zagra .
 

Jok3r

New member
Bez reklam
W cenie 1679, to nie za bardzo jest w czym wybierać, rewelacji nie będzie, ale może Tobie wystarczy, więc idź i posłuchaj. A ten zestaw co podałeś spokojnie zagra i niekoniecznie musisz być rozczarowany, bo w tej cenie i tak nie będzie fajerwerków.
 

pawcio2

New member
Powiem tak jedyne kino domowe na jakim ogladalem film to allegro.pl/kino-samsung-ht-tz325-fullhd-usb-divx-5-1-fv-i1322288328.html taki sobie samsung zrobil na mnie bardzo duze wrazenie (powtarzam 1 raz ogladalem film w systemie 5.1) i chcialbym miec porownanie tego samsunga z ww yamaha
 

pawcio2

New member
Powiem tak jedyne kino domowe na jakim ogladalem film to allegro.pl/kino-samsung-ht-tz325-fullhd-usb-divx-5-1-fv-i1322288328.html taki sobie samsung zrobil na mnie bardzo duze wrazenie (powtarzam 1 raz ogladalem film w systemie 5.1) i chcialbym miec porownanie tego samsunga z ww yamaha
 

killpit

New member
Tak jak koledzy napisali fajerwerków nie będzie i Onyxy maja kiepski bas bedzie dość dudniło więc osobiście pogadałbym z Blackninją i powalczył o coś takiego:
Onkyo 308+QQ5000 i do tego jakikolwiek DVD za 150zl. Lg,Samsung,itp... i to bedzie juz OK.
 

pkomp

New member
nigdy nie bierz takich zestawów z marketów(chyba ze jest to zintegrowane kino z dvd/bd jednej firmy)

to chłam jakich mało

zazwyczaj marny amplituner do tego zwykłe dvd i najgorsze kolumny jakie sa na rynku
a juz jak to jednej firmy to możesz byc pewien że to guano jakiego mało
 

LUPO78

Banned
tak szczerze to się dołączę z wypowiedzią i potwierdzę, MAJĄ RACJĘ

dozbieraj sobie trochę sianka i kup na początek sam ampli i kolumny np.Onkyo TX-SR 508 i Quadral Quintas 5000,a w późniejszym czasie jakiegoś BD który prawie wszystko przemieli np LG BD570

wtedy będziesz zadowolony z wydanej kasy,a tak to będzie kicha szmelc i jedna wielka kupa
 

pawcio2

New member
Wiec kolega z pracy polecal mi Denon 1311 z glosnikami eltax universal promocja w mediamarkt 999zl
(polecal znaczy sie lepsze to niz zestaw yamaha z glosnikami prism[glownie chodzilo o glosniki]) ((sprzet kupilem w olsztynie ostani wzialem ,,, a w gdansku ten sam zestaw za 1199 w media Markt)
+ do tego dvd samsung c550

I teraz mam pytanie do znawcow (obsluga jak oblsuga w tym mm nie dla idiotow ale chce sie upewnic)
Bo jak mam to teraz podlaczyc dvd ma 1 wyjscie hmdi , ampltuner 4 albo 5 wejsc hdmi i 1 wyjscie 1.4a , i teraz jak dziala to wyjscie hmdi ? koles mi trlumaczyl ze kable z dvd mam puścić do amplitunera i z aplitunera wyjsciem na telewizor...
Chyba ze z dvd do tv ->hdmi , dvd ->ampli Coaxial
Jezeli 1 i 2 opcja jest mozliwa to ktora lepsza


pssss. w media najbardziej mnie zdziwilo metr kabla do glosnikow kosztuje 9-10zl ja potrzebuje okolo 20 metrow na 5 glosnikow,... zamowilem z allegro 2zl za metr,oczywiscie 2.5mm
 
Ostatnia edycja:
Do góry